Google Authenticator Discord Kodu Silindi

Mubiak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Discord'da 2 aşamalı doğrulamayı açmıştım Google Authenticator'dan ve her zamanki gibi şifreyi girdim ama hata verdi, tekrar tekrar denedim ama yine olmadı ve Discord hesabıma giremedim, ben de o şifreyi silip bir daha yüklersem belki düzelir diye düşündüm ve salaklık edip sildim ve şu an tekrardan açamıyorum Discord'a giremediğim için. Var mıdır bir çözümü? Yardımcı olursanız sevinirim.

Discord için yedek kodları not etmiş miydiniz? Yedek kodlar ile hesabınızı kurtarabilirsiniz.

yedek kodları not almıştım ama kayboldu(aşağı yukarı,1-5 sene kullandım ister istemez kayboldu)

Belki destek yardımcı olabilir ama hiç sanmıyorum.

Authy öneririm. Böyle sorunlar yaşamazsınız.
authenticator denilen illeti önerdi discord bende onu kullandım lakin şifre veren yer silindi

authenticator denilen illeti önerdi discord bende onu kullandım lakin şifre veren yer silindi
Authenticator kodunu sildiyseniz geri dönüşü olmuyor. Yedek kodları da kaybettiyseniz yapacak bir şey yok. Desteğe mail atıp geri dönüş bekleyin. Belki birkaç bilgiden geri verebilirler hesabı.

Dediğim gibi Authy kullanın, kodu silseniz bile 2 gün boyunca saklıyor. İllet bir şeydir Google Authenticator.

Authenticator kodunu sildiyseniz geri dönüşü olmuyor. Yedek kodları da kaybettiyseniz yapacak bir şey yok. Desteğe mail atıp geri dönüş bekleyin. Belki birkaç bilgiden geri verebilirler hesabı.

Dediğim gibi Authy kullanın, kodu silseniz bile 2 gün boyunca saklıyor. İllet bir şeydir Google Authenticator.
Teşekkür ederim,buradan authenticator'u kodlayan adamın...

Yeni konular

Geri
Yukarı