Google "bağlantınız gizli değil" hatası

çalıştıra regedit yaz
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

gir
ProxyPerUser 1 yap çık reset at
windows 10 güncellemesi sonrası oluyor bu

2 Gün önce Google'ye bir şey indirmek için yazı yazdım istediğim siteye bir türlü gidemedim. Google'de istediğim gibi gezemiyorum arama motoruna ne yazarsam yazayım aynı sorunla karşılaşıyorum.
Çözümleriniz var ise yardımcı olabilir misiniz?

Eki Görüntüle 825821
ayarlar > ağ ve internet > ara sunucu (sol menü en altta) gidin. Betik adresi bölümünde http://127.0.0.1 ile başlayan bir adres mevcut ise durumu kapalı konumuna getirmeniz gerekiyor. Ama maalesef burada küçük bir sorun çıkıyor kapatsanız bile ara sunucuya tekrar giriş yaptığınızda tekrar aktif olduğunu göreceksiniz. Peki nasıl kapatacağız?

• Windows tuşu' + ‘r' tuş kombinasyonuna basılı tutun ve açılan pencerede arama kısmına ‘regedit' yazın ve ‘kayıt Defteri'ni açın.
  • ‘HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet settings' kayıt defteri yolunu izleyin ve açın.
  • Sağ tarafta bulunan dizin listesinde ‘proxysettingsperuser' atamasını göreceksiniz. Sağ tıklayın ve açılan menü listesinde ‘değiştir' seçeneğini seçin ve değerini ‘1' olarak değiştirin; ‘tamam' butonu ile kayıt edin. Ardından "ara sunucuyu" tekrar kapattığınızda kapanacaktır.
Bütün bu işlemlerden sonra bağlantınız gizli değil hatası çözülecektir.

Geri
Yukarı