Google bilgi paneli gözükmüyor

microchipterror

Hectopat
Normalde Google da herhangi bir şey aratınca sağda ufak bir bilgi kutusu çıkardı. Mesela Technopat yazınca web sitesi yazar, kuruluş tarihi vs. çıkardı. Ya da Türkiye yazınca orta doğu'da bir ülke diye belirtir altında kısa bilgi yazardı. Tarayıcı olarak Opera kullanıyorum ve hatırladığım kadarıyla ayarlarda bir değişiklik yapmadım, bunun sebebi ne olabilir? Resimde görüldüğü gibi ne yazarsam yazayım o kısım bomboş.

1645127683799.png

Eğer bu bir problem ise genel bir problem anlaşılan çünkü bende de Technopat aratınca bilgi kısmı çıkmıyor. Taner Tolga tarlacı yazınca çıkıyor.

Hocam Technopat kısmını tamamen başka bir şeyin reklamı olmasın diye örnek olarak yazdım. Örnek veriyorum Brad Pitt yazdığında ufak bir bilgi sekmesi çıkar, Lionel Messi yazdığında altında "Futbolcu" yazar bilgi sekmesi çıkar vesaire. Bende ne yazarsam yazayım çıkmıyor, Technopat sadece örnek yani.

Selam dünden beri bununla uğraşıyorum. Gizli modda veya başka bir hesaptan girince bilgi paneli çıkıyor. Sebebini ne yaparsam yapayım çözemedim. Google hesabımla alakası var desem hesabımı Opera'da açınca yine çıkmıyor. Ama aynı hesap Android telefonumda kullnıyorum orada panel çıkıyor. Developer Tools'tan olabilir mi diyorum ancak onu anlayacak kod yazılım bilgim de yok? Google'a 2 mail attım bizden kaynaklanmıyor Google bunu kullanıcıya göre kendisi gösteriyor diyor. Ya abi ne alakası var ben yan taraftaki okul adını yazınca da hiçbir şey çıkmıyor sporcu yazınca da diyorum yok bu tamamen algoritma ile ilgili diyor. Bulursanız lütfen paylaşır mısınız? Hiçbir yerde cevabı yok bunun ne ararsam arayayım millet tamamen kendi şirketlerinin Google panelde görünmemesini tartışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı