Çözüldü Google canlı desteği var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hayır çalınma tarzı bir durum yok. Sadece bir sorun var alakasız önerilen Arapça, portekizce videolar bununla alakalı bir şey yazacaktım desteğe.

1671059903975.png

Hocam buradan işinizi halledebilirsiniz.

1671059887909.png
Google canlı desteği yok. Ancak YouTube canlı desteği var. Eğer işiniz YouTube ile ilgiliyse YouTube Studio sayfanızdan sağ üstte bulunan sohbet simgesinden canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Google canlı desteği yok. Ancak YouTube canlı desteği var. Eğer işiniz YouTube ile ilgiliyse YouTube Studio sayfanızdan sağ üstte bulunan sohbet simgesinden canlı desteğe bağlanabilirsiniz.
Hocam yardımcı olurmusunuz tam olarak nerde?Bulamadımda.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 150
Ben de göremedim şu anda kendi kanallarımda. Normalde Türkçe bile bağlanılabiliyordu. YouTube dilini İngilizce olarak çevirip görebilirsiniz diye düşünüyorum o sohbeti.
Youtube algoritmamda ciddi problem var.Hintçe ,ingilizce,portekizce videolar öneriyor.Bu problemi nasıl çözebilirim üstüne tıklayıp ilgilenmiyorum diyorum.Ama hala çıkıyor.Desteğemi yazsam acaba.

Youtube algoritmamda ciddi problem var.Hintçe ,ingilizce,portekizce videolar öneriyor.Bu problemi nasıl çözebilirim üstüne tıklayıp ilgilenmiyorum diyorum.Ama hala çıkıyor.Desteğemi yazsam acaba.
Algoritma sıfırlama gibi bir şey vardı yanlış hatırlamıyorsam. Bunu destek çözemeyebilir. Yani yine de bir yazarak deneyebilirsiniz.

Çok fazla soru sordum biliyorum kusura bakmayın peki youtube dilimi ingilizceye nasıl çeviricem?Yardımlarınız için teşekkürler.
YouTube ana sayfasında sağ üstte bulunan profil resminize tıklayın, konumu United States yapın ve iki üstünde bulunan dil seçeneğini de İngilizce olarak ayarlayın. Bunları yaptıktan sonra tekrardan YouTube Studio'yu kontrol edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı