Google Chat'te arkadaş arıyorum

Google Chat'i bireysel kullanan insan görünce şaşırdım. Genelde topluluk ve iş görüşmeleri için tasarlandığını sanıyordum.

Yok öyle zaten ben topluluğu seven insan olduğum için bunu kullanıyorum 😒 yani mecbur olduğumdan değil keyfimdende kullanıyorum tatmin oldunmu canm

:D Oldum hocam oldum fakat burası bireysel sohbetteki gibi yazım kuralları konusunda esnek değil, ceza yiyebilirsiniz.

Ya ben bu ceza işine pek alişamadim bana ne ya alirsam aliyim zaten bunun için almasamda başka bir şey bulurlar ceza için saçma sapan şeylerdede ceza veriyorlar

Onu kullanan var mı? Sembolunu çok gördüm ama kullan hiç görmedim 🤣

Türkmenistan da WhatsApp Instagram Facebook YouTube Twitter ve sayamadığım milyonlarca site yasaklandığından malum bunu kullanıyor insanlar. Ama arkadaş köle olmaya o kadar meraklı ki ülkesinden gayet memnun. Neymiş ülke huzur içinde yaşıyormuş. Herkes öyle der zaten. Bu huzur değil korkaklık. Ülkenin %90 cahil. Yaşadığı köleliği savunacak kadar cahil hem de. Hükümeti ayrı ülkedeki köle trollerden ayrı nefret ediyorum. Yazık bunlara. Gram acımıyorum.

Bende bayilmiyorum bu hale tamammi ayrica sensin köle pis. Evet dediklerinden bazilari doğru olabilir ama sizin gibi pislik sapik insanlar azdir tabii yok demiyorum ama az her gün haberlerde 2-3 kadin kocasi tarafindan katledildi diye çıkıyor ya her gün yüzlerce kadin gencecik kizlar ölüyor be sizin ülkenizde neye dayanarak huzurdan nutuk çekiyorsun. Sensin cahil tamammi ben ülkemi seviyorum ama övünmüyorum bana ne ülkenin hükümetinden hükümeti kötü diye ben ülkemi sevemicek miyim? Hem sana sev diyenmi var sana bayilanmi var sevme bana ne ve ayrica sana yazik ama ben sana aciyorum neden biliyor musun hiç alakasi olmayan konuda bunlari yazdiğin için sana sorulmadiği halde içindeki nefreti zehiri püskürttüğün halde yazik.

Türkmenistan da WhatsApp Instagram Facebook YouTube Twitter ve sayamadığım milyonlarca site yasaklandığından malum bunu kullanıyor insanlar. Ama arkadaş köle olmaya o kadar meraklı ki ülkesinden gayet memnun. Neymiş ülke huzur içinde yaşıyormuş. Herkes öyle der zaten. Bu huzur değil korkaklık. Ülkenin %90 cahil. Yaşadığı köleliği savunacak kadar cahil hem de. Hükümeti ayrı ülkedeki köle trollerden ayrı nefret ediyorum. Yazık bunlara. Gram acımıyorum.

Bende bayilmiyorum bu hale tamammi ayrica sensin köle pis. Evet dediklerinden bazilari doğru olabilir ama sizin gibi pislik sapik insanlar azdir tabii yok demiyorum ama az her gün haberlerde 2-3 kadin kocasi tarafindan katledildi diye çıkıyor ya her gün yüzlerce kadin gencecik kizlar ölüyor be sizin ülkenizde neye dayanarak huzurdan nutuk çekiyorsun. Sensin cahil tamammi ben ülkemi seviyorum ama övünmüyorum bana ne ülkenin hükümetinden hükümeti kötü diye ben ülkemi sevemeyecek miyim? Hem sana sev diyenmi var sana bayilanmi var sevme bana ne ve ayrica sana yazik ama ben sana aciyorum neden biliyor musun hiç alakasi olmayan konuda bunlari yazdiğin için sana sorulmadiği halde içindeki nefreti zehiri püskürttüğün halde yazik.

Senin o saydığın olaylar her ülkede var. Türkmenistan da sadece bu tür haberler gösterilmiyor. Üstü kapatılıyor. Zaten 5 milyon nüfüs var bu olayların Türkmenistan da az olması çok normal. Diğer ülkeler gibi 100 milyon nüfüs olsa tamam diyebilirim.

Hükümet kötü diye sevmiyecek miyim demişsin bir de. Bu hayatta bize istediğini yapabilen seni bizi birer köle gibi yaşatan sana gram saygı göstermeyen ülkedeki çoğu insanlığın hakkını yiyen birine sen nasıl saygı gösterebilirsin anlam veremiyorum. Onlar sana ne yaparlarsa yapsınlar ama sen onlara destek çık. Bu bile kendini gram saygın olmadığını kendisine lüks yaşamı layık görmediğini gözler önüne seriyor.

Bu ülke sizin gibiler sayesinde bu hale geldi. Eğer bir suçlu varsa bu da halktır. Fakirlik ve cehalet içinde yaşayarak hayatı b*ktan olupta daha iyilerini aramayan haline şükreden zavallılar sayesinde ülke bu halde.

Senin o saydığın olaylar her ülkede var. Türkmenistan da sadece bu tür haberler gösterilmiyor. Üstü kapatılıyor. Zaten 5 milyon nüfüs var bu olayların Türkmenistan da az olması çok normal. Diğer ülkeler gibi 100 milyon nüfüs olsa tamam diyebilirim.

Hükümet kötü diye sevmiyecek miyim demişsin bir de. Bu hayatta bize istediğini yapabilen seni bizi birer köle gibi yaşatan sana gram saygı göstermeyen ülkedeki çoğu insanlığın hakkını yiyen birine sen nasıl saygı gösterebilirsin anlam veremiyorum. Onlar sana ne yaparlarsa yapsınlar ama sen onlara destek çık. Bu bile kendini gram saygın olmadığını kendisine lüks yaşamı layık görmediğini gözler önüne seriyor.

Bu ülke sizin gibiler sayesinde bu hale geldi. Eğer bir suçlu varsa bu da halktır. Fakirlik ve cehalet içinde yaşayarak hayatı b*ktan olupta daha iyilerini aramayan haline şükreden zavallılar sayesinde ülke bu halde.

Ben saygi gösteriyorum demedim bana ne hükümetten dedim evet çok kötü kabul ediyorum bende sevmiyorum ama bunu buradaki arkadaş yüzüme vurmasi hoşuma gitmedi anladinmi sen benim içimdeki duygulari bilmiyorsun ama böyle konuşabiliyorsun zaten insanlar hep böyle sanal dünyalarda böyle bilmişlik taslarlar sanirsin kendileri dünyadaki en iyi insan bir tek ben kötüyüm size ne benim yurdumdan size ne ya.

Geri
Yukarı