Google Chrome %100 CPU Kulanımı

ALONEBOY

Hectopat
Daha fazla  
Google Chrome açık olmamasına rağmen bazen %100 CPU kullanıyor ,Chrome açıkken %100 CPU kullanımı olduğunda görev yöneticisinden %100 CPU kullanan Chrome işlemini kapattığımda açtığım internet sayfası kapanmıyor, demek oluyor ki aslında işlem chroma ait değil, ama işlemin üzerine gelip dosya konumunu aç deyince yine Google Chrome'un yüklü olduğu dosyayı gösteriyor.Bir çok siteden çözümlere baktım, silip tekrar yükledim ama hiç biri sonuç vermedi önerilerinizi bekliyorum .şimdiden teşekkürler.

Bazen kurduğun eklentiler yüzünden olabiliyor, ben de fark ettim onu ama detayını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal olmayan Windows kurulumu bazen gereksiz CPU kullanımına yol açabiliyor. Eğer orijinal değil ise tavsiyem 20-30 TL gibi fiyatlara internetten oem key alıp temiz bir kurulum yapmanız.

Kurduğunuz eklenti yapıyordur veya bilgisayarınızda belki virüs olma ihtimali olabilir. Tarayıcı olarak Opera'yı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurduğunuz eklenti yapıyordur veya bilgisayarınızda belki virüs olma ihtimali olabilir. Tarayıcı olarak Opera'yı tavsiye ederim.

Arkadaş çok güzel önermiş Opera gerek güvenlik açısından gerekse CPU kullanımı açısından bana göre çok daha güzel. İş yerimde zorunluluktan kaynaklı Chrome kullanmaktayım ve açıkcası hiç bir faydası ile karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı