Google Chrome arama yapınca sonuçlar kayboluyor

mlhkrm

Hectopat
Google Chrome tarayıcısında arama yaptığım zaman sonuçlar yüklendikten 10-15 saniye sonra sonuçlar yok oluyor. Dümdüz bir ekran kalıyor. Fakat eğer imleci doğru konuma getirirseniz sayfaya giriş yapıyor. Daha iyi anlaşılması için video ekledim bağlantı olarak.
Çözüm için geçmişi sildim, çerez temizledim, komple cihazdan silip tekrar yükledim sonuç aynı.
Ek olarak, aynı hesabın açık oluğu bir bilgisayarda bu sorun yaşanırken diğerinde yaşanmıyor.

VİDEO BAĞLANTI

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. uzantıları kontrol edin:tarayıcı uzantıları bazen bu tür sorunlara neden olabilir? Tarayıcınızdaki uzantıları kontrol edin, gereksiz olanları devre dışı bırakın veya hepsini devre dışı bırakarak test edin.
  2. tarayıcı güncellemesi:Google Chrome'un en son sürümünü kullanıyor olduğunuzdan emin olun. Tarayıcı güncellemeleri, performans ve uyumluluk sorunlarını düzelten önemli düzeltmeler içerebilir.
  3. güvenli modda çalıştırma:tarayıcıyı güvenli modda çalıştırarak (uzantıları devre dışı bırakarak) sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Eğer sorun bu modda devam etmiyorsa, bir uzantının bu soruna neden olma olasılığı yüksektir.
  4. tarayıcı ayarlarını sıfırlama:tarayıcı ayarlarını sıfırlayarak (ayarlar > gelişmiş > sıfırla ve temizle) tarayıcının varsayılan ayarlarına geri dönebilir ve sorunu çözebilirsiniz.
  5. DNS ayarlarını değiştirme:DNS ayarlarınızı değiştirmeyi düşünün. Farklı bir DNS sunucusu kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
  6. virüs taraması:bilgisayarınızda güncel bir antivirüs programı kullanarak bilgisayarınızı tarayın. Bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılımların olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.
  7. grafik sürücülerini güncelleme:bilgisayarınızdaki grafik sürücülerini güncellemeyi düşünün. Güncel grafik sürücüleri, tarayıcı performansını artırabilir.
  8. tarayıcıyi yeniden yükleme:tarayıcıyı tamamen kaldırıp tekrar yükleyerek sorunu çözmeyi deneyin.
  9. başka bir kullanıcıyla giriş yapma:eğer sorun sadece belirli bir kullanıcı hesabında ise, başka bir Google hesabı ile giriş yapmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa, sorun bilgisayarınıza veya tarayıcınıza genel olarak özgü olabilir.
    Hocam bir deneyin yapay zekadan alıntıdır.

Geri
Yukarı