Google Chrome çok fazla RAM kullanıyor

Bilgilerinizi normalden çok daha fazla "aldıklarını" ve bunları Çin'de tuttuklarını duymuştum sanırım o yüzden dedim.

Opera'nın VPN'i gerçek bir VPN bile değil proxy ve AdBlock'u sanırım en kötüsü AdBlock yerine uBlock Origin.

Opera GX kullanmayın, çok hantal bir tarayıcı. Normal Opera çok daha hafif ama verileri sattığı söyleniyor. Önerim Brave gibi tarayıcılar kurun veya uBlock Origin eklentisi kurun.

Microsoft Edge kullanıyorum 4 sekme açık 450 MB RAM yiyor %3 de CPU.

Opera GX'i denedim Chrome'dan daha fazla kastı en iyisi temiz kurulum yapmak. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Opera'nın VPN'i gerçek bir VPN bile değil proxy ve AdBlock'u sanırım en kötüsü AdBlock yerine uBlock Origin.
AdBlock Gayet Güzel, GX'i Kullandığımdan Beri Karşıma 1 Reklam Dahi Çıkmadı (uBlock Origin'i Bilmiyorum Belki Onlar daha İyidir). VPN Konusunda Fazla Kullanmadığım için Bir şey Diyemeyeceğim...

Bilgilerinizi normalden çok daha fazla "aldıklarını" ve bunları Çin'de tuttuklarını duymuştum sanırım o yüzden dedim.
Onu Bilmiyorum Bir şey Diyemeyeceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…