Google Chrome çok fazla RAM kullanıyor

Opera GX Oyuncular için yapılmış bir Tarayıcı ve Bence Gayet Güzel. İstersen indir 1-2 Hafta dene Zaten Sevmez isen Önceden Silersin.

NOT: Opera GX'i Kurduğun Vakit "AddBlock ve VPN" 'i Açmayı Unutma... VPN Newgrounds Sitesine Girmek için Kullanabilirsin ;3
Bilgilerinizi normalden çok daha fazla "aldıklarını" ve bunları Çin'de tuttuklarını duymuştum sanırım o yüzden dedim.

Opera GX oyuncular için yapılmış bir tarayıcı ve bence gayet güzel. İstersen indir 1-2 hafta dene zaten sevmez isen önceden silersin.

Not: Opera GX'i kurduğun vakit "addblock ve VPN"'i açmayı unutma... VPN newgrounds sitesine girmek için kullanabilirsin; 3

Opera'nın VPN'i gerçek bir VPN bile değil proxy ve AdBlock'u sanırım en kötüsü AdBlock yerine uBlock Origin.

Bunu atar, susarım :)
1628708962043.png

Opera'nın VPN'i gerçek bir VPN bile değil proxy ve AdBlock'u sanırım en kötüsü AdBlock yerine uBlock Origin.
AdBlock Gayet Güzel, GX'i Kullandığımdan Beri Karşıma 1 Reklam Dahi Çıkmadı (uBlock Origin'i Bilmiyorum Belki Onlar daha İyidir). VPN Konusunda Fazla Kullanmadığım için Bir şey Diyemeyeceğim...

Bilgilerinizi normalden çok daha fazla "aldıklarını" ve bunları Çin'de tuttuklarını duymuştum sanırım o yüzden dedim.
Onu Bilmiyorum Bir şey Diyemeyeceğim...

Geri
Yukarı