Google Chrome Facebook Sorunu

Ziya Erkara

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Chrome'u silip yüklememe rağmen bu hatayı yine alıyorum. Tarayıcıyı kapatıp yeniden açtığımda da aynı hatayı alıyorum. Canary'i yükledim sırf bu sebepten ancak o da 2 gündür sorun çıkarmaya başladı. Acaba güncellemeyle mi bu hata giderilecek diye bakıyorum ama herhangi bir güncelleme bulunmuyor. Nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

yR3EQ3A.jpg

Bu külüstürde XP kullanıyorum. Chrome'da Adblock Plus ve IDM eklentisi yüklü.
Başka tarayıcılarda durum aynı mı (Firefox,Maxhhon, Opera...), başka bir giriş yaptığın yerlerde de otomatik çıkıyor mu?.

İlk önce Chromu sil,
C:\Users\Kullanıcı adın\AppData\Local Buradan Google yazan klasörü sil.
Sonra javayı sil. Şimdi ise google chrome indir orj. sitesinden ve yüklendkden sonra javayı da kendi sitesinden indir. Tarayıcıyı kapatıp Kullandığın antivirüs üst düzey seviyesine çıkar koruma olarak. ve tarayıcıyı açıp facebook veya nerede o hatayı alıyorsa oralara gir eğer tekrarlarsa ya sisteminde zararlı yazılım var yada facebook'a bağlı olduğun serverda sorun var.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı