Google Chrome geç açılıyor

E sizde Chrome kullanmayın Opera GX deneyin alışırsınız zaten cok dert değil.
Sorunu çözmeye çalışmak yerine koparıp atmak istemiyorum. Ayrıca yıllardır Chrome'a alıştım. Başka bir tarayıcıya geçmek istemiyorum. Burda bariz bir sorun ve ve çözümü için yardım arıyorum.

Sorunu çözmeye çalışmak yerine koparıp atmak istemiyorum. Ayrıca yıllardır Chrome'a alıştım. Başka bir tarayıcıya geçmek istemiyorum. Burada bariz bir sorun ve ve çözümü için yardım arıyorum.

Bunun cözümünü bende bulamadım. Zaten Opera GX'in icinde Google var en azından test etmen de fayda var siz bilirsiniz.

PC ilk açıldığında Görev Yöneticisi'nden ne kadar bellek kullandığına bakın belki bilmdeğiniz bir uygulama vardır.

Chrome önbelleklerini temizleme yaptınız mı?
Evet.
Microsoft Edge ile denedim, hiçbir sıkıntı yok. Açar açmaz direkt istediğim sekmeyi açabiliyorum, kasma donma yok. Sorun en başından beri dediğim gibi Chrome'da. Lâkin bunu çözmem lazım. Chrome kullanmaya devam etmek istiyorum çünkü.

Evet.
Microsoft Edge ile denedim, hiçbir sıkıntı yok. Açar açmaz direkt istediğim sekmeyi açabiliyorum, kasma donma yok. Sorun en başından beri dediğim gibi Chrome'da. Lâkin bunu çözmem lazım. Chrome kullanmaya devam etmek istiyorum çünkü.

Chrome silip tekrar yükleyip kurun çözüm olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı