Çözüldü Google Chrome Geçmiş Sorunu

• Konuyu başlatan Berke Geyik
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 7B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Berke Geyik

Ziyaretçi
xpvepx.png

Arkadaşlar sorunum Geçmiş'in üzerinde yazan kullanıcı adlarım. Google Chrome'ı sildim tekrar yükledim. Ayarları sıfırladım. Fakat gelişmiş senkronizasyon ayarlarından '' Her şeyi senkronize et'' dediğim zaman 4 tane kullanıcı adım gözüküyor. Bunları kaldırmak istiyorum. Sanırım Google hesabım üzerinden yapmam gerekiyor. İstesem bu 4 tane kullanıcı adını geçmişim üstünde göstermem fakat yinede hesabımda gözüküyor sanırım. O yüzden bunları nasıl sıfırlarım? Tamamen kaldırabilirim?

- - - Güncellendi - - -

Sorunumu çözdüm. Artık 4 tane kullanıcı adı gözükmüyor ve hiç bir zaman kaydedilmeyecek. Çözümü birazdan bu mesaj üzerinden belirteceğim.

Bende de böyle gösteriyor.

Çözümü şöyle:

Google hesabınızla oturum açın. Açtığınız zaman ''Hesap'' sekmesine girin. Girdiğiniz zaman sağ altta ''Web geçmişinizi yönetin'' seçeneğine tıklayın. Buradan web geçmişinizi silebilirsiniz. Sildikten sonra kapatabiliyorsunuz. Kapattığınız zaman yukarıda Google Chrome geçmişinizde 4 tane kullanıcı adı görmeyeceksiniz.

Bende böyle görünüyor:

l5SNLve.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı