Google Chrome hesaba giriş yapınca değişti

iAlp03

Decapat
Bir sitede oturum açmak için Google hesabımı ve şifremi giriyordum şifremi unutmuştum ben de şifreyi değiştirdim, Google'da oturum kapanınca oturum aça bastım yazdım hesabımı oturumu açtım ama Google çok değişti birden. Görev çubuğunda Google açınca orası beyaz olur ve site açıldığı anlamına gelir ya artık görev çubuğunda farklı bir Google Chrome açılıyor, sağ altında Google hesabımın profil resmi var. Bu çok sorun değil asıl sorun tüm arama geçmişim girdiğim siteler silinmiş 2020'deki haline dönmüş. Yer işaretleri de öyle hepsi gitmiş 2020'dekiler gelmiş. Nasıl düzeltirim bilen söyleyebilir mi?

Yanlışlıkla başka bir hesabınıza girmiş olmayasınız? O hesapta farklı bir tema ve farklı yer işaretleri olabilir, tek mantıklı açıklaması bu çünkü.

Yanlışlıkla başka bir hesabınıza girmiş olmayasınız? O hesapta farklı bir tema ve farklı yer işaretleri olabilir, tek mantıklı açıklaması bu çünkü.

Yok aynı hesaptayım.
Senkronizasyon eğer hesapta açıksa ondan kaynaklı olabilir.

Senkronizasyonu açmak ister misin demişti bende evet demiştim ondan kaynaklıysa nasıl düzeltirim düzeltebilir miyim?

Geri
Yukarı