Google Chrome İşlemci Problemi

Agnes

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, son 2 haftadır Google'ye girdiğim zaman bazen sayfalarda bir donma oluyor. (Donanımdan veya internetten kaynaklı değil) ve işlemci kullanımım %80-%90 civarlarına kadar çıkıyor. Şu an yaşadığım bir problemde fotoğrafta gördüğünüz üzere Google'nin yine işlemci kullanımı ama daha az olanı. Şu an sadece 3 sekme açık, 3'ünde de Technopat Sosyal açık. Bunun neden olduğu hakkında bilginiz varsa ya da nasıl düzeltileceği hakkında bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
Screenshot_7.png

Son düzenleyen: Moderatör:
MalwareBytes Free kendi sitesinden indirip taratın. Zararlıları karantinaya aldıktan sonra tekrar görev yöneticisinin ekran görüntüsünü atın.

Normal bir durum değil ancak GPU altyapısında Video Decode yazdığını görüyorum. Bu tam olarak ne zaman oluyor? Normal kullanımda oluyorsa anormaldir, yoksa sıkıntı yok gibi duruyor.
Her ihtimale karşı zararlı taraması yapmanızı öneriyorum.

Normal bir durum değil ancak GPU altyapısında Video Decode yazdığını görüyorum. Bu tam olarak ne zaman oluyor? Normal kullanımda oluyorsa anormaldir, yoksa sıkıntı yok gibi duruyor.
Her ihtimale karşı zararlı taraması yapmanızı öneriyorum.
Kusura bakmayın biraz geciktim yazmakta. Evet normal kullanımda Decode oluyor. Kaspersky ile tam tarama yapıp geri dönüş yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı