Google Chrome YouTube videolarında yırtılma

Daha fazla  
Google Chrome kullanıcısıyım son birkaç gündür YouTube'da video izlerken videolarda dikey senkronizasyon kapalı olur da yırtılmalar gerçekleşir ya onun gibi yırtılmalar oluşuyor ve beni çok rahatsız ediyor sizce kaynağı nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chrome kullanıcısıyım son birkaç gündür YouTube'da video izlerken videolarda dikey senkronizasyon kapalı olur da yırtılmalar gerçekleşir ya onun gibi yırtılmalar oluşuyor ve beni çok rahatsız ediyor sizce kaynağı nedir?
Aynı sorunu bende yaşıyordum çözdüm nasıl yaptıgımı anlatayım beyler

Windows 7 için

1 -) Başlat ı açıyoruz
2 -) Performans yazıyoruz çıkanların arasından
3 -) Windows un görünümünü ve performansını ayarla ya tıklıyoruz
4 -) Açılan tabloda görsel efekler sekmesinden
5 -) En iyi görünüm için ayarla şeçenegini şeçip uygula diyoruz sorun çözülüyor

Bunun bir diger yoluda

1 -) Masaüstündeyken sag tıklayıp kişiselleştiri açarak
2 -) Aero temalarından orjinal windows 7 mavi olan temasını şeçersek sorun gene çözülmüş olur

Nvidia denetim masası üzerinden "3D Ayarlarının yönetilmesi" sekmesinden "Program Ayarları" bölümüne geliyorsunuz. Google Chrome'u listeden seçerek aşağıdaki ayarlardan "Düşey senkronizayson" ayarını açıyorsunuz ve problem ortadan kalkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    29,8 KB · Görüntüleme: 221
Eğer denk gelip arka da discord vs vs tam ekran olmayan uygulamalar varsa video izlerken yırtılma gözüküyor.
Bende bildiğim ve yaşadığım olayı anlatayım belki bu sorundur bilgilendirmek istedim.
Discord altta yarım ekran iken youtube de video izlediğimde geçiş sahnelerinde vs vs arka plandaki programın veya sayfanın üst ve yanları yırtılma yaratıyor full screen yapınca düzeliyor.
Çok saçma ama yırtılma olduğunda ilk full screen olmayan bir şey var mı diye bakıyorum artık :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı