Google Chrome kaydırırken takılıyor

loqicalix

Hectopat
Google Chrome tarayıcıyı kullanıyorum fakat internette gezinirken ekran tarayıcı sık sık kaydırırken takılıyor. Bunu başka tarayıcıda denedim ve takılma sorunu yaşamadım. Google Chrome takılma sorununu bilen varsa yardımcı olabilir mi ?:confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar size cevap yazamadım çünkü her attığım mesaj sonrasında ceza alıyorum. Bu mesajımdan sonra büyük ihtimal bidaha alıcam ama yaptığım işlemler:

Tarayıcı sıfırladım , kaldırdım tekrar yükledim sonunda sistemi recovery yaptım ve hala browser sorun çıkartıyor. Yani sayfada ben aşağı inmek isterken sanki inatla yukarı çıkmak istiyor. Cevaplarınızı bekliyorum...

Evet arkadaşlar size cevap yazamadım çünkü her attığım mesaj sonrasında ceza alıyorum. Bu mesajımdan sonra büyük ihtimal bidaha alıcam ama yaptığım işlemler:

Tarayıcı sıfırladım , kaldırdım tekrar yükledim sonunda sistemi recovery yaptım ve hala browser sorun çıkartıyor. Yani sayfada ben aşağı inmek isterken sanki inatla yukarı çıkmak istiyor. Cevaplarınızı bekliyorum...

Bu şekilde bir sorun ise eğer farenizden kaynaklıdır.

Bu şekilde bir sorun ise eğer farenizden kaynaklıdır.

Kesinlikle fareden değil. orta tuşa basıp aşağı kaydırınca otomatik olarak inmesi gerek fare ile alakasız. bu işlemi yapılınca da ard arda takılmaya başlıyor.

Bu sorunu yaşan bir çok kişi var hala ama çözümü bulamadım her problemde format atmaktan yoruldum ardık :'(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı