Çözüldü Google Chrome kilitlenme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ÖmerY.

Hectopat
Arkadaşlar Google Chrome'u açtığım zaman karşıma böyle bir hata geliyor. Ve hangi siteyi açarsam açayım fark etmeksizin aynı hatayı almaya devam ediyorum. Chrome kullanılamaz oldu. Bu sorun başıma daha önce de geldi. O zaman Windows 10 güncellemesi yaptığım zaman gelmişti 30 dk sonra başka bir güncelleme geldi ve düzeldi. Ama şu an güncelleme de yapmadım. Güncel Windows 10 kullanıyorum.

20200117_095000.jpg

Çözüm
Chrome ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?

Sorun çözüldü, yardımların için teşekkürler.
Başka birisinin ihtiyacı olursa çözüm için;
Google+sağ tık+özellikler+hedef bölümünde: --no-sandbox yazınız ve uygulamayı başlatın.
Düzelirse aynı dizideki yazıyı silin ve kaydedin.
Arkadaşlar Google Chrome'u açtığım zaman karşıma böyle bir hata geliyor. Ve hangi siteyi açarsam açayım fark etmeksizin aynı hatayı almaya devam ediyorum. Chrome kullanılamaz oldu. Bu sorun başıma daha önce de geldi. O zaman Windows 10 güncellemesi yaptığım zaman gelmişti 30 dk sonra başka bir güncelleme geldi ve düzeldi. Ama şu an güncelleme de yapmadım. Güncel Windows 10 kullanıyorum.

Eki Görüntüle 487688
Daha fazla kısmına basıp hata kodunu söylerseniz yardımcı olabiliriz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı