Google Chrome oturum açtığımda yanıt vermiyor ve donuyor

Dosya Ekleri

• chrome.png
    chrome.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 20
@kahin598, Google Chrome ve Mozilla Firefox internet taryıcılarını aynı anda çalıştırmanız gerekiyor galiba. Firefox, Chrome'dan daha fazla tüketiyor. Bu durumdan da şikayetçi misiniz? Tarayıcılarınızda hangi eklentileri kullanıyorsunuz?

Chrome çökmeye başlayınca Firefox kurdum geçici olarak kullanmak için Chrome oturumu kapattıktan sonra çökmeyi bırakınca Firefox'u kapatmayı unutmuşum. Tüm seklemeleri kapatarak da test ettim. Sekmelerin sayısı fark etmeksizin senkronizasyonu açıp kapamamla çöküyor.

Bu durumdan sonra bütün eklentileri kaldırdım.

Chrome çökmeye başlayınca Firefox kurdum geçici olarak kullanmak için Chrome oturumu kapattıktan sonra çökmeyi bırakınca Firefox'u kapatmayı unutmuşum. Tüm seklemeleri kapatarak da test ettim. Sekmelerin sayısı fark etmeksizin senkronizasyonu açıp kapamamla çöküyor.

Bu durumdan sonra bütün eklentileri kaldırdım.

İnternette tarayıcının şifrelerini vb. başka bir tarayıcıya gönderme programları var.
Chrome'yi kullanmak zorunda değilseniz Firefox kullanın.

@kahin598, istersen yeni çıkan Microsoft Edge tarayıcısını deneyebilirsin. Hız ve bellek konusunda diğer tarayıcılardan çok başarılıdır. Chrome'daki eklentileri kurabilme ve Microsoft hesabın ile tarayıcını senkronize etme gibi seçenekleri de bulunuyor.

İnternette tarayıcının şifrelerini vb. başka bir tarayıcıya gönderme programları var.
Chrome'yi kullanmak zorunda değilseniz Firefox kullanın.

Doğru söylüyorsunuz ama 10 yıldır Chrome kullanıyorum bir arıza durumunda hemen başka tarayıcıya geçmek istemiyorum. Bir süre çözüm aramak isterim olmazsa dediğiniz gibi yapacağım.

Geri
Yukarı