Google Chrome sekme ara nasıl kapatılır?

berke007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bugün Google tarayıcımda böyle bir simge geldi. İnternete baktığımda yuvarlak bir simge gibi gözüküyor ama benim bilgisayarımda fotoğraftaki gibi kapatma simgesine benziyor. İnternette "chrome/flags"den kapatılabilir diye yazıyor ama oraya girdiğimde bunu kapatmak için herhangi bir şey vermiyor. Bu bugün güncelleme olarak mı geldi ve nasıl kapatabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Görüntüsü mevcut mu?

Çok pardon alta eklemeyi unutmuşum.

bandicam 2021-10-08 16-06-52-729.jpg

Url kısmına chrome://flags yazarak ilgili sayfaya ulaşın ve arama kısmına ''enable tab search'' yazarak disable edin. Ardından relaunch diyerek tarayıcıyı yeniden başlatın.

İşte sorun da o zaten. Öyle birşey yok flags'de.
Reddit ve Chromium forumlarına göz gezdirdim sanırım şu an için bu özelliği kaldırmanın bir yolu yok. Eski sürüm Chrome kullanarak mümkün olduğu söylense de güvenli bir yol değil. Gelecekte yeniden kullanıcıların tercihine bırakılabilir. Göz ardı etmek gerek.

Reddit ve Chromium forumlarına göz gezdirdim sanırım şu an için bu özelliği kaldırmanın bir yolu yok. Eski sürüm Chrome kullanarak mümkün olduğu söylense de güvenli bir yol değil. Gelecekte yeniden kullanıcıların tercihine bırakılabilir. Göz ardı etmek gerek.
Evet, başka tercih yok gibi gözüküyor. Yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı