Google Chrome Stabil Çalışmama Sorunu

MetinArslan

Hectopat
Daha fazla  
Google Chrome'da yeni sekmede arama yapıyorum, ilk sayfa gelmiyor, bembeyaz kalıyor. Sonra tekrar yazıp arama yapıyorum. Sürekli 2. kez anahtar sözcükleri yazıp aramak zorunda kalıyorum.
2. sorun ise sayfadaki bilgilerin birbirine girmesi. Resimlerin ve tıklama noktalarının açılmaması. Sayfayı sürekli yenilemek zorunda kalıyorum düzeliyor 3. yenilemeden sonra.
Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar

Adwcleaner indirip açın, seçeneklerini açıp tiksiz olanları işaretleyin ve tarama yapıp bulunanları kaldırın.
Sonrasında CCleaner ile boş alanı temiz hariç tüm tikleri işaretleyip temizlik yapın. Bilgisayarı kapatıp açın ve tekrar deneyin.

Ne yazık ki sorun devam etmekte.SS de görüldüğü üzere 2. yenileyişimde görsellerin yarısı yüklenmedi ve tıklanmıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    108,6 KB · Görüntüleme: 74
Her şeyi temizlemiş sonrasında tekrar yüklemiş olma ihtimalimi neden gözardı ediyorsunuz ?
Temizliği yaptım diye hiçbir uzantı, hesap girişi yapmadan mı kullanacağım tarayıcımı ?

Her şeyi temizlemiş sonrasında tekrar yüklemiş olma ihtimalimi neden gözardı ediyorsunuz ?
Gözardı etmiyorum etmemeniz gerekeni yapmış oluyorsunuz o şekilde yapıldıysa ve yazacaklarım yine aynı olur.

Uzantıları ve hesapları kaldırdım.Tavsiyeniz üzere Adwcleaner ve CCleaner proğramlarını kurdum.
Tarama tamamlandı Pc me reset attım.Temiz olduğundan iz kalmadığından emin olmak için tekrar tarama yaptım hiçbir bulguya rastlanmadı sonrasında hesap senkronizasyonlarını kapattım ve ikinci temiz hesabıma tarayıcı üzerinden giriş yaptım.Sürekli kullandığım uzantıları Google'ın kendi mağazasından tekrar el ile tek tek kurulumunu yaptım.Yanlış yaptığım yeri söyleyebilir misiniz ?

ikinci temiz hesabıma tarayıcı üzerinden giriş yaptım.Sürekli kullandığım uzantıları Google'ın kendi mağazasından tekrar el ile tek tek kurulumunu yaptım.Yanlış yaptığım yeri söyleyebilir misiniz ?
Alıntıladığım kısımlar yanlış.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı