Google Chrome teması değişti

Ejderiderya

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Chrome versiyonun 124.0.6367.208'di bugün bir güncelleme attı. 125.0.6422.113 versiona geçti ve Google teması tamamen değişti ve ben bu temadan çok rahatsız oluyorum. Default eski temaya çok alışmıştım. Özellikle yer imleci klasörleri çök kötü gözüküyor. Eski versiyonda Chrome://flags/dan ayarlar yapıp eski UI'a geçiş yapabiliyordum. Şimdi internette gördüğüm ayarları yapınca eski haline gelmiyor. Yardım lazım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    4,9 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 50
Arkadaşlar Chrome versiyonun 124.0.6367.208'di bugün bir güncelleme attı. 125.0.6422.113 versiona geçti ve Google teması tamamen değişti ve ben bu temadan çok rahatsız oluyorum. Default eski temaya çok alışmıştım. Özellikle yer imleci klasörleri çök kötü gözüküyor. Eski versiyonda Chrome://flags/dan ayarlar yapıp eski UI'a geçiş yapabiliyordum. Şimdi internette gördüğüm ayarları yapınca eski haline gelmiyor. Yardım lazım.
Ne zaman geldi bu? Bende böyle değil.

Az önce ben de flags'den eski tasarıma geçmeyi denedim ama olmadı. Yeni sürümle birlikte eski arayüze tamamen veda etme vakti gelmiş. Eski tarayıcı sürümlerini kullanarak sorunu çözebilirsiniz ama güvenlik açısından önermem.

Arkadaş hep eski tasarımda kullanıyormuş (Görsel 2) Yeni güncellemeyle zorla yeni tasarıma geçirmişler (Görsel 1)
He ben bunu şu anki tasarımın yeni tasarımı sandım pardon. :D Flags'dan da değiştiremiyorsa başka bir yolu yok gibi.

Eski versionda bir ayar vardı, onu disable yapıyorduk ve 2. ekran görüntüsü gibi eski haline geliyordu. Bu özellik 125 versiyonunda yok, belki ismini değiştirmişlerdir.

Customize Chrome Side Panel​

Enables the ability to use Customize Chrome functionality from the unified side panel on the New Tab Page. – Mac, Windows, Linux, ChromeOS, Fuchsia, Lacros
#customize-chrome-side-panel

Yeni konular

Geri
Yukarı