Google Chrome Varsayılan arama motoru değişmiyor

Tuna_A

Hectopat
Daha fazla  
Sorun bu, ve ben bu ''mystarting123'' sitesini değiştirmeye deneyince bir saniyeden kısa sürede gene varsayılan oluyor, adı diğerlerine göre daha koyu ve hiçbir şekilde silemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Teşekkürler.

uraad.png

Denetim Masası>Program Kaldırma>Google Chrome
Yani direkt olarak Chrome'u silip tekrar yükleyin, %95 ihtimalle çözülür, hatta yeni gelen düzenlemeyle kayıt defterinden silinmesi gereken virüsler bile (Google üzerine bulaşan) silip tekrar yükleyince siliniyor.

Güzel virüs bulaşmış. Ben bunu formatla çözebilmiştim.

Junkware Removal Tool ile toolbar temizliği yapmayı deneyin. Kaspersky ve ya Bitdefender ile sistemi tarayıp temizleyin.

Sorun bu, ve ben bu ''mystarting123'' sitesini değiştirmeye deneyince bir saniyeden kısa sürede gene varsayılan oluyor, adı diğerlerine göre daha koyu ve hiçbir şekilde silemiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 236762
AdwCleaner 6.0.4.7 yi öneririm büyük oranda tarayıcıya bulaşan virüsleri temizliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı