Google Chrome yazıları bozuk

yeşmuh

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sadece Chrorme'da yazılar bozuk. Masaüstünde falan yazılar normalken Chrome'da bozuk.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    80,7 KB · Görüntüleme: 1.490
Ekran yazı tipi kenarlarını düzelt ayarını kapatmışsınız gibi duruyor.

Sorun yaşadığınız tüm uygulamaları kapatın.
Sonra görsel efektleri performans modunu seçip, uygula ve tamam deyin.
Sonra tekrar en iyi görünüm seçip, uygula ve tamam diyerek çıkın.

Screenshot_1.png

Ekran yazı tipi kenarlarını düzelt ayarını kapatmışsınız gibi duruyor.

Sorun yaşadığınız tüm uygulamaları kapatın.
Sonra görsel efektleri performans modunu seçip, uygula ve tamam deyin.
Sonra tekrar en iyi görünüm seçip, uygula ve tamam diyerek çıkın.

Eki Görüntüle 620088

Hocam size bir şeye soracağım. Dün sizinle konuşmuştuk, ben denetim masası>ağ bölümündeki IPv4 kısmını otomatiğe yani varsayılan haline aldım. Ardından tarayıcı üzerinden DNS adresini Cloudflare yaptım. Fakat bir iki siteye girerken ulaşılamıyor uyarısı verdi. Ardından refresh yaptıktan sonra girebildim. Yani tek seferde giremedim, ardından tarayıcı DNS adresi bölümünü varsayılana aldım. Yavaşta olsa sıkıntısız girdim dediğim sitelere. Şu an Google Public DNS'yi kullanıyorum. Gayet sorunsuz ve hızlı çalışıyor. Merak ettiğim şu; CloudFlare seçili vaziyetteyken bu tip durumlar olabilir mi? Yani normal mi?Ve Google Public Dns adresi haricinde başka öneriniz var mı? İlgilenirseniz sevinirim.

Cloudflare sunucularında bir ara çökme oldu. O yüzden DNS sunucuları yüzünden bazı siteler baya yavaş yükleniyordu. DNS sunucuları sorun yaşadığında, sitelere yavaş girme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yani normaldir.
Başka DNS adresi bilmiyorum.

Cloudflare sunucularında bir ara çökme oldu. O yüzden DNS sunucuları yüzünden bazı siteler baya yavaş yükleniyordu. DNS sunucuları sorun yaşadığında, sitelere yavaş girme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yani normaldir.
Teşekkür ederim.
Cloudflare sunucularında bir ara çökme oldu. O yüzden DNS sunucuları yüzünden bazı siteler bayağı yavaş yükleniyordu. DNS sunucuları sorun yaşadığında, sitelere yavaş girme gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Yani normaldir.

Hocam merak ettiğim bir konu daha var; bugün PC ilk açıldığında YouTube'a girmeye çalıştım, fakat ulaşılamıyor dedi. Ama diğer sitelere giriyordu. Mesela (sahibinden.com,İtopya, Vatan Bilgisayar) gibi. Sanırım DNS'den kaynaklı oldu. Google Public DNS seçiliydi. Sonra varsayılana aldım. Bu DNS seçiliyken normal galiba dediğiniz gibi değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı