Çözüldü Google Chrome'da YouTube Videoları Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Roq TyTaN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
ozyzW9.png

Resimlerde de gördüğünüz gibi video ilerliyor ve küçük resimleri çıkıyor. Ama nedense video siyah bir biçimde ses ve görüntü getirmiyor?

NOT: Explorer da videoları açabiliyorum. Sorunun kaynağı Chrome.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuz "Adobe Flash Player" adlı eklentiden ya da diğer eklentilerden kaynaklanıyor. Eklentilerinizi güncellemeyi deneyiniz. Ayrıca resimde video adını siyaha boyarken URL'yi unutmuşsunuz. :)

"chrome://help/" adresini Google Chrome'da iken adres çubuğuna yazın ve girin. Google Chrome kendini güncelleme ekranına atacak. Büyük ihtimalle Chrome 17-20 gibi eski bir sürümü kullanıyorsunuz. Bu sebeple Flash Player eski ve videolar yürütülmüyor. Veya kullandığınız bir eklenti de bunu yapıyor olabilir.

Chrome güncel mi?

Sorununuz "Adobe Flash Player" adlı eklentiden ya da diğer eklentilerden kaynaklanıyor. Eklentilerinizi güncellemeyi deneyiniz. Ayrıca resimde video adını siyaha boyarken URL'yi unutmuşsunuz. :)

"chrome://help/" adresini Google Chrome'da iken adres çubuğuna yazın ve girin. Google Chrome kendini güncelleme ekranına atacak. Büyük ihtimalle Chrome 17-20 gibi eski bir sürümü kullanıyorsunuz. Bu sebeple Flash Player eski ve videolar yürütülmüyor. Veya kullandığınız bir eklenti de bunu yapıyor olabilir.
Evet, Google Chrome güncel durumda ve dün akşam Adobe Flash güncellemesi geldi PC'ye. Onu da yaptım ama sorun hala devem ediyor. Oyun oynuyor ve Facebook'taki videolari izliyorum ama YouTube'de bir sorun var.

Not: Bir daha ki sefere linki de atlamam. :)

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=AUEN8o6gQUo
Bunu dene bakalım girecek mi?
Eğer girerse https kaynağında sorun var.

Evet girdim ama şuan youtube'da her videoyu açıyor sorun yok şuan acaba geçici bir durum muydu ?

Bilgisayarı kapat ve Google'dan Youtube'ye gir. Eğer yine girebiliyorsan geçicidir.

Maleseft sorun devam etti, ediyor ama nedense bazı videolar açılırken bazıları yukardaki resimde olduğu gibi oluyor. Ama explorer'da hala bir problem yok.

Mesela bu video açılırken alttaki yine ünlü bir youtube kanalının videosu açılmadı.

G1GVZ3.png

VyBdQj.png

Ve yine gariptir ki Youtube'ye kendi yüklediğim videolarım açılıyor ? Bu ne biçim bir sorun yav anlamadım gitti ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı