Çözüldü Google Chrome'dan bildirim alırken "Başka bir uygulama üzerinde gösteriliyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba,

Google Chrome'dan herhangi siteye giriyorum, bildirim uyarisi çıkıyor, izin ver diyorum, aşağıdaki uyarı veriyor. Dediğini yapıyorum, olmuyor.

p0doCX.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,

Google Chrome'dan herhangi siteye giriyorum, bildirim uyarisi çıkıyor, izin ver diyorum, aşağıdaki uyarı veriyor. Dediğini yapıyorum, olmuyor.

Eki Görüntüle 649862
Bunu bir kaç çözümü var.
Bununla ilgili şu videoyu izlemeni tavsiye ederim. Bana yardımcı oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı şey az önce başıma geldi. Çözümü şöyle yaptım. Yeni bir sekme açtım ve sağ üstten 3 noktaya basıp, site ayarlarına girdim. Orada bildirimler var ona basıp bildirimleri kapatınca sorun çözüldü.

Merhaba,

Eki Görüntüle 649862
Bunu bir kaç çözümü var.
Bununla ilgili şu videoyu izlemeni tavsiye ederim. Bana yardımcı oldu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı