Google çok katı kuralcı oldu

Daha iyi bence. O önerileri kullanıcıları için değil, daha çok izlenme ve sahibi için yapıyor. Bir süre sonra sizin izleme alışkanlıklarınızı yavaş yavaş değiştiriyor.

Dosya Ekleri

• IMG20231012094213.jpg
    IMG20231012094213.jpg
    328,2 KB · Görüntüleme: 20
Tık başı reklam gösteriyor her videoda, sırf reklam izlememek için aylık 30 lira vermek çok.
Sadece reklam izlememek için 30 lira vermiyorsun. Mobil cihazlarda arkaplanda oynatma özelliği, videoları indirebilme özelliği, YouTube Music hizmeti, yüksek bitrate ile HD izleme özelliği, Premium'a özel basitleştirilmiş mobil ve TV kontrolleri için aylık 30 lira veriyorsun.

Ayrıca 30 liraya da çok demeyin artık. Papara kullanırsan 10 TL de cashback var üstelik 20 TL'ye geliyor. Ayda 20 TL için üçüncü parti uygulamalara kişisel Google hesabını girmeye değmez.

Sadece reklam izlememek için 30 lira vermiyorsun. Mobil cihazlarda arkaplanda oynatma özelliği, videoları indirebilme özelliği, YouTube Music hizmeti, yüksek bitrate ile HD izleme özelliği, Premium'a özel basitleştirilmiş mobil ve TV kontrolleri için aylık 30 lira veriyorsun.

Ayrıca 30 liraya da çok demeyin artık. Papara kullanırsan 10 TL de cashback var üstelik 20 TL'ye geliyor. Ayda 20 TL için üçüncü parti uygulamalara kişisel Google hesabını girmeye değmez.
Ben derim çünkü elimde gerçekten 30 TL yok. Güzel reklam politikası olsa reklam izlerdik. Bir de telefon kullanmıyorum ben yada TV yada YouTube Music.

Ayrıca toplu yada tekli çok rahat video indirebiliyorsuz zaten neden ekstra para ödeyeyim ki?

Sadece 5 TL reklam ücreti alsın o zaman.

Bu, kullanılmayan 1000 SMS bedelini kullanıcılara kesmek gibi bir şey yada ihtiyaç dışı kadar arama hakkını faturaya dahil etmek.

Sana hak veriyorum ama bu meblağ yine de bu tür bir hizmet için çok, bu kadar çok paraya ihtiyaçları olsaydı 10 sene öncesinde de bu kadar reklam görürdük. Adım başı reklam çıkıyor lanet uygulamada.

YT Premium aldım birkaç ay, canımı sıktı ödediğim para, Revanced yükledim cihaza.

Ben derim çünkü elimde gerçekten 30 TL yok. Güzel reklam politikası olsa reklam izlerdik. Bir de telefon kullanmıyorum ben yada TV yada YouTube Music.

Ayrıca toplu yada tekli çok rahat video indirebiliyorsuz zaten neden ekstra para ödeyeyim ki?

Sadece 5 TL reklam ücreti alsın o zaman.

Bu, kullanılmayan 1000 SMS bedelini kullanıcılara kesmek gibi bir şey yada ihtiyaç dışı kadar arama hakkını faturaya dahil etmek.
Dostum elinde "gerçekten" 30 TL yok mu? Senin için çok üzüldüm. Dalga geçmiyorum, ciddiyim.

Geri
Yukarı