Google Drive dosya virüslü hatası

Ercan Root

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar denedim bu kopya oluştur muhabbetini, klasör atıp sıkıştırmayı denedim. Olmuyor. Şu linki indirip bana atabilen koca yürekli adam lazım. Kill Dosyaları.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstat bu winportal diye programı durdurmaya yarıyor sizin işletim sistemlerini çökertmek derdinde değilim nasil indirliwcegini söyle yeter
Siz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Sistemlerimize virüs bulaştırmaya mı?

Bana biliyorsan Drive'daki bu problemi nasıl atlatacagimi soyle yeter!
İndirmişken çalıştırıp ne olacak diye deneyelim mi? 🤣

Size ne yapacağını bilmem ama o düşündüğünüzden olmadığını biliyorum sadece program kapatmaya yardımcı.

Üstat bu winportal diye programı durdurmaya yarıyor sizin işletim sistemlerini çökertmek derdinde değilim nasil indirliwcegini söyle yeter

Bana biliyorsan Drive'daki bu problemi nasıl atlatacagimi soyle yeter!

Size ne yapacağını bilmem ama o düşündüğünüzden olmadığını biliyorum sadece program kapatmaya yardımcı.
Valla benim içim hiç rahat değil. Daha önce Drive'dan indirdiğim hiçbir dosyadan virüslü uyarısı almadım.

Konuyu hortlatmış gibi olacağım fakat, internette surf yaparken buraya gelenler için ufak bir eğitim yanıtı olsun ^^. Maksat misafiri eli boş göndermeyelim...

Öncelikle bu uyarı aldığınız dosya eğer sizin Drive hesabınız da değilse indiremezsiniz. Bu dosyayı kendi Drive hesabınıza aktarıp. Dosyayı kopyalayıp, hızlıca kopyaya sağ tık yapın ve indir tıklayın.

Videolu anlatım = Google Drive bu dosya virüslü hatası çözümü

Geri
Yukarı