Çözüm Google Drive Kota Aşıldı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözümü var. İndirme başladığında Chrome'da kopya dosya linkine sağ tıkladığında "Transfer download to IDM" yaparsanız işlemi IDM ile tamamlarsınız. Resimdeki olan dosyayı zararlı algısından ötürü daha açmadan Defender otomatik silmiş olabilir.
Transfer işlemi oldu teşekkürler benim resimde ki hata yı buldum arkadaşlar indirdikten sonra masaüstüne atın dosyayı, dosya ismi adlı dosyanın kopyası olucak o yazıyı silin sadece dosya ismi olsun bu kadar sorun çözülmüştür.

Hocam kopyası oluşturuyor oluşturmasına da ancak IDM ile indirme yapamıyorum. İndirme yapınca tarayıcıdan indiriyor ve bu sırada durdurup indirimlerden bağlantısını kopyalayıp IDM'e ekliyorum ama HTML dosyası olarak indiriyor. Bu sorunu çözen var mı?

Son düzenleme:
Ben bu yolla yapmıştım bir-iki kere. Şimdi işe yaramadı 😕
Desktop Screenshot 2020.03.26 - 16.16.25.72.png

Sanırım artık işe yaramıyor.
Aynen işe yaramıyor. Ve hala çözüm bulabilmiş değilim.

Edit: Birkaç hafta önce de araştırmıştım bulamadım şimdi araştırdım ve buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu an indirme yapabiliyorum.

Son düzenleme:
Reis yararlı olmuş ama 2 saatir bekliyorum kopya oluşturuluyor diyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video ile çözdüm arkadaşlar ben.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı