Google Drive linkinde virüs olabilir mi?

Virüsten korkuyorsanız. Bu işlemi hiç yapmayın çünkü Update kapanırsa güvenlik açıkları oluşacak.

Virüsten korkuyorsanız. Bu işlemi hiç yapmayın çünkü Update kapanırsa güvenlik açıkları oluşacak.

Bu işlem yapılırken Update'ler kapanmıyor zaten hocam.
Bu araç, istemediğiniz güncellemeleri gizlemenize yarıyor. Yani güvenlik güncelleştirmelerini de gizlemez herhalde kullanıcı.

Ayrıca ben zaten şu an bir şeyi gizlemeyeceğim. Önceden bu araç ile gelen güncellemeleri taratıp haberdar olmak için kullanmak istiyorum, hangi güncelleme gelmiş diye.
@414605 doğru değil mi hocam?

Evet hocam, temiz gözüküyor.

Hocam gizleme aracını indirdim. Bu bölümde yazanları mı gizleyecektik, inanın unuttum. Gizli güncellemeleri göster bölümü boş gözüküyor. Ayrıca bu ikisi mi gelmiş sadece Update olarak, bunların ikisini gizleyeceğim. Bir sorun olur mu?

HİDEUPDATES.png

Son düzenleme:
Hocam gizleme aracını indirdim. Bu bölümde yazanları mı gizleyecektik, inanın unuttum. Gizli güncellemeleri göster bölümü boş gözüküyor. Ayrıca bu ikisi mi gelmiş sadece Update olarak, bunların ikisini gizleyeceğim. Bir sorun olur mu?

Eki Görüntüle 1075973
Hocam uygulamayı daha önce kullanmadım fakat anladığım kadarıyla şuanlık sadece bu ikisi var.

Geri
Yukarı