Google Drive paramı iade etmiyor

ugurgns

Hectopat
Yer
Malatya
Ben 200 gblim paket aldım ve memnundum ama yanlışlıkla 2 TB'ye yükselttim. Kartımdan para çekti. Şimdi paramı iade etmiyorlar. Google'dan destek alamıyorum. Bana Gmail ile ulaştılar ve paketi iptal ettiler. Paramı iade etmediler. Mevcut paketimide iptal ettiler. 15 GB'lık yerim var şu anda. Sinirden ağlayacağım. Başka param yok. Kimse yardım etmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-30-18-32-37-873_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_2023-08-30-18-32-37-873_com.google.android.apps.docs.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 53
Ben 200 gblim paket aldım ve memnundum ama yanlışlıkla 2 TB'ye yükselttim. Kartımdan para çekti. Şimdi paramı iade etmiyorlar. Google'dan destek alamıyorum. Bana Gmail ile ulaştılar ve paketi iptal ettiler. Paramı iade etmediler. Mevcut paketimide iptal ettiler. 15 GB'lık yerim var şu anda. Sinirden ağlayacağım. Başka param yok. Kimse yardım etmiyor.

Bence biraz süre sonra yatırırlar ama yatırmazsa dava açabilirsiniz.

Paranızın iade edilmesi 1 haftayı bulabilir hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı