Google Drive'daki dosyaları senkronize etme

lsengul

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
Bir bilgisayarda Google Drive'da kullandığım klasör senkronize oluyor. Ben farklı bir bilgisayara geçtim aynı klasörü bu bilgisayara aktarıp iki bilgisayardanda senkronize olara kullanmak istiyorum nasıl ayarlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size de merhaba @lsengul,

Kullanmakta olduğunuz klasörü iki bilgisayarda da senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü giriş yapmış olduğunuz Google hesabı, her iki bilgisayarda da kullandığınız Google Drive yedekleme servisinde bulunduğundan dolayı yaptığınız değişikliker senkronize edilecektir.

Size de merhaba @lsengul,

Kullanmakta olduğunuz klasörü iki bilgisayarda da senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Çünkü giriş yapmış olduğunuz Google hesabı, her iki bilgisayarda da kullandığınız Google Drive yedekleme servisinde bulunduğundan dolayı yaptığınız değişikliker senkronize edilecektir.

linkteki yazıyı okudum fakat benim istediğim şu an google drive da bulunan dosyalarımı yeni bilgisayara aktarmak ve aktardığım dosyaları ortak olarak kullanmak

Yeni bilgisayarınıza aktardığınız dosyaları Google Drive üzerinde senkronize bir şekilde kullanacağınızdan dolayı istediğiniz cihazda ortak olarak kullanabilirsiniz.

Yeni bilgisayarınıza aktardığınız dosyaları Google Drive üzerinde senkronize bir şekilde kullanacağınızdan dolayı istediğiniz cihazda ortak olarak kullanabilirsiniz.

diğer bilgisayardan dosyaları yeni bilgisayarıma kopyaladım google drive ile senkronize et dedim iki klasörü karşılaştırıp senkronize etti teşekkürederim cevaplarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı