Google fonts, yazı rengi değiştirme

grafikibrahim24

Decapat
HTML:
375108

CSS:
375107

Sonuç:
375110

Bu yazının rengini değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sadece "color" vermelisiniz.

color: white;
color: #fff;
color: rgb(255,255,255);
color: hsl(0, 100%, 100%);

Yazıya veya yazının içinde bulunduğu parent elemana, .aciklama'ya verirseniz olur eğer yazı <a> içinde değilse.

Yazıya veya yazının içinde bulunduğu parent elemana, .aciklama'ya verirseniz olur eğer yazı <a> içinde değilse.

Süpersin ya seviyorum bu siteyi. Çok sağol. Son bir sorum daha olacak ama atıyorum birazdan fotoyu

Bu hazırladığım tasarım sürekli ekranın en altında kalacak. Ben sayfayı aşağı-yukarı hareket ettirsem bile bu sürekli ekranın en altında sabit kalacak ve ANASAYFA'ya tıklarsam ekranın en üstüne kaydıracak. HAKKIMDA'ya tıklarsam istediğim koordianata kaydıracak....

Eğer bunu yapmamı sağlayacak kodları yazabilirsen sitemi tamamlayacağım inşallah.
Senden ricam: Box adında bir div açıp, bu divin sürekli ekranın en altında kalmasını sağlaman. Box üzerine tıklayınca sitenin ortasına kaydırsın. Bana bunu sağlayacak kodları atar mısın.
Ben de "box" ismini değiştireceğim ve ekranın ortasına kaydırmanın koordinatlarını değiştireceğim.

375235

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı