Google Fotoğraflar'a yedeklenen görseller en üstte gözüküyor

Melehat

Centipat
Makaleler
1
Yer
Valandovo, Kuzey Makedonya
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen telefonumu kastığı için sıfırlamaya niyetlendim. Fotoğrafları yedeklemek için bilgisayara bağlayıp uğraşmak istemedim. Bu yüzden Google Fotoğraflar'da yedekleme başlattım. Daha sonra yaklaşık 50-60 fotoğraf yedekledi ben de o yedekleme yaparken Instagram vb. uygulamalara giriyordum. Instagram'da hikaye atacaktım ki bir baktım galeri karman çorman olmuş. Yedeklenen fotoğraflar Instagram, Discord, Facebook gibi galeriye erişimi olan uygulamalarda yukarıda gözüküyor. Fakat Google Fotoğraflar uygulamasına girince her şey normal. Sadece yedeklenen fotoğraflar diğer uygulamalarda yeni çekilmiş gibi yukarılara çıkıyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? En azından yukarılara gelenler yok olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yedeklenen fotoğrafları tek tıkla telefondan temizleyebilirsiniz bu yöntem işinize yarar mı ?

Google fotoğraflara girin, sağ üstten profilinize tıklayın, açılan pencerede 'Yer aç' kısmına tıklayın. Size kaç gb yer açılacağı hakkında bir bilgilendirme yapıyor buradan devam ederek google fotoğraflara yedeklenen resimleri telefondan silmiş olursunuz.

Böylece yedeklendiği için en üstte görünen fotoğraflar silinmiş olur.

Geri
Yukarı