Google fotoğraflarda olan fotoğraflar silindi

mamibaba31

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, iki gün önce Google fotoğraflarda bulunan tüm resimlerim galerime düştü ve ben zaten Google'da bulundukları için bunları sildim. Daha sonra Google Fotoğraflar'a kurtarmak için girdim, ancak tam kurtaracakken telefonum takıldı (Redmi Note 8) ve birdenbire ekran gitti, geldiğinde fotolarım yerinde yoktu ve hepsi kendi kendine silinmisti. Sanırım kalıcı olarak silinmiş diyorlar ama yine de bu fotoğrafları kurtarmanin herhangi bir yolu yok mu? İçinde tüm anılarım var ailemle olan fotoğraflarim var hepsi benim için çok değerliydi sırf bunun için Google One bile satın aldım ama daha erisemedim fotoğraflarima, yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim.🙏🏼🙏🏼

Çok çok zor bu saaten sonra. İşi bilen birileri recovery yapabilir belki araştırmanız lazım. Geçmişler olsun, kötü bir durum.

Bu olay üstüne bir soğuk su için fotoğraf geri gelmez artık.
Hocam hiç mi yolu yoktur parasını bile verebilirim Google falan para ile yapabiliyorsa

Çok çok zor bu saaten sonra. İşi bilen birileri recovery yapabilir belki araştırmanız lazım. Geçmişler olsun, kötü bir durum.
Keşke bilsem kim yapıyor telefoncuya gitmeyi düşündüm ama çözülür mü bilmiyorum Google üretici ile görüşün dedi

Google'dan nasıl siliniyor?

Toplu silme işlemi kolay yapılmıyor diye biliyorum. Galiba yedeklememişsiniz anlamadım.
Hocam telefonum eski olduğu için bazenleri kendi kendine saçma şeyler yapıyor ben çöp kutusuna girdiğim anda nasıl yaptıysa artık tüm fotoğrafları silmiş bende anlamadım nasıl yapmış hepsini seç seçeneği de yoktu garip bir olay oldu yani

Yeni konular

Geri
Yukarı