Google geçmişinde aratmadığım şeyler gözüküyor

Saakrin

Centipat
Google hesabımdan bu sabah saat 11:00'de bu aramalar yapılmış. Ne yapmamı önerirsiniz ?

1684257038278.png

Eki Görüntüle 1781419
Hocam ayrıntılara baktığımda alriyadnews.c-you.cyou tarafından yönlendirildiğim söyleniyor. Herhangi bir site bu tür aramalarırn yapılmasına sebebiyet verebilir mi ? Herhangi bir tehlike teşkil ediyor mu ?
Siz antivirüs ile tam tarama yapın. Evet tehlikeli bir durum. Sitelerin ne olduğunu bilemeyiz.

Botnet olabilir mi diyeceğimde neden dork araması yapsın direk siteye yönlendirir kafam karıştı.
Hesabınız ele geçirilmiş olabilir.

Botnet olabilir mi diyeceğimde neden dork araması yapsın direk siteye yönlendirir kafam karıştı.
Hesabınız ele geçirilmiş olabilir.
Yeni bir hesap açıp aynı siteye girdiğimde benzer aramaların yapıldığını gördüm. Tam tarama yaptığımda da herhangi bir sorunla karşılaşmadım, kesinlikle sitenin sebebiyet verdiği bir durum. Ama hala nasıl yapmış olduğunu anlamış değilim.

Yeni bir hesap açıp aynı siteye girdiğimde benzer aramaların yapıldığını gördüm. Tam tarama yaptığımda da herhangi bir sorunla karşılaşmadım, kesinlikle sitenin sebebiyet verdiği bir durum. Ama hala nasıl yapmış olduğunu anlamış değilim.

Çerezleri silmeyi dener misin sonra AdwCleaner ile tarat. Yine aynı şey gözüküyorsa haber et.

Yeni konular

Geri
Yukarı