Çözüldü Google görev çubuğunda görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elaxis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle bilgisayarı açtığımda Chrome için yol yok hatası aldım. Bunu düzelttim ama bundan sonra görev çubuğumda görünmez bir Chrome kaldı.

1641340266407.png

Ben bunu nasıl silebilirim? Sağ tıkla basınca görev çubuğundan kaldırma yok ve bundan 3 tane daha var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Windows + X tuşuna basıp Görev Yöneticisi'ni açın ve bundan sonra Windows Explorer'i (gezgini) yeniden başlatın. Bu görev çubuğunu yeniden başlatacaktır ve bunu yaptıktan büyük ihtimalle düzelir. (Ve galiba soru olarak seçmedim. Soru ise çözüldü olarak işaretleyemezsem haber verirseniz sevinirim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Google Chrome tarayıcısında oturum açtıysan böyle çıkması normal. Yani benim bildiğim böyle. Oturumdan çıkarsan normal haline dönmesi lazım.

Sürekli oturumdan açıyorum. Dün'e kadar bir şey olmamıştı ama dün Chrome yol yok hatası aldıktan sonra böyle oldu ama Windows + X yapıp Görev Yöneticisi'ni açtım ve Windows gezginini yeniden başlattım ve sorun çözüldü ama yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı