Google Görünüm Değişimi

KaanTalas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bilgisayarıma format attıktan sonra Google'a girdiğimde ana sayfanın görünümünün değiştiğini fark ettim. Ayrıca Google Görsellere girdiğimde resimler net çerçeveler olmadan altında linklerle çıkıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Aşağıdaki resimlerden daha net anlarsınız.

Adsız3.png
Adsız2.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1.JPG
Uygulaman güncel mi? Resimlere bakınca program önceki sürümleri andırıyor. Benim Chrome'da böyle gözüküyor resim kelimesini aratınca.

Eki Görüntüle 277885 Uygulaman güncel mi? Resimlere bakınca program önceki sürümleri andırıyor. Benim Chrome'da böyle gözüküyor resim kelimesini aratınca.
Win7 kullanırken bende de seninki gibi gözüküyordu. Ama şimdi Internet Explorer, Google Chrome, Opera olsun hangi tarayıcıdan girersem gireyim Google ve Google Görseller böyle gözüküyor. Şuan ki işletim sistemim Win8.1 .

Hocam JavaScript kapalı sizde.

Web tarayıcı menüsünde "Google Chrome'u özelleştirme ve denetle" yi tıklayın ve "Ayarlar" ı seçin.

"Ayarlar" bölümünde "Gelişmiş ayarları göster ..." düğmesini tıklayın.

"Gizlilik" altında "İçerik ayarları ..." üzerine tıklayın.

İletişim penceresi açıldığında, "JavaScript" bölümünü arayın ve "Tüm sitelerin JavaScript çalıştırmasına izin ver (önerilen)" seçeneğini belirleyin.

Kapatmak için "Tamam" düğmesine tıklayın.

"Ayarlar" sekmesini kapatın.

Sayfayı yenilemek için web tarayıcının "Reload this page" düğmesine tıklayın.

bende de aynı sorun var malesef bu yöntemle sorun çözüme kavuşmuyor başka çözüm yolu varmıdır?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı