Google, Google Stadia'yı kapatıyor!

Hangi vizyon? Sahip olduğumuz oyunu tekrar satın aldırması mı yoksa oyunu stream etmesi mi? İlkiyse bu vizyon değil alçaklıktır, ikincisiyse de başka örnekleri de var. Düşünsene Steam'de o kadar oyunun var ve Steam kapanıyor.
Belki oradan satın direkt oynayacağız. Android kullanıcısı çok ne de olsa.

Google bulut oyun servisi Google Stadia'yı kapatma kararı aldı. Stadia 18 Ocak 2023'e kadar açık kalmaya devam edecek. Bence yeterince ilgi duyulmamasının sebebi oyunu tekrardan satın almamız gerekmesiydi. Biliyorsunuz ki Rockstar Games'in Google Stadia ile anlaşması vardı. Sizce Stadia kapanınca Rockstar'ın oyunları GeForce NOW gibi bulut oyun servislerine gelir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Kaynak:Google is shutting down Stadia.

Google bulut oyun servisi Google Stadia'yı kapatma kararı aldı. Stadia 18 Ocak 2023'e kadar açık kalmaya devam edecek. Bence yeterince ilgi duyulmamasının sebebi oyunu tekrardan satın almamız gerekmesiydi. Biliyorsunuz ki Rockstar Games'in Google Stadia ile anlaşması vardı. Sizce Stadia kapanınca Rockstar'ın oyunları GeForce NOW gibi bulut oyun servislerine gelir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Kaynak:Google is shutting down Stadia.

Belliydi zaten.

Rockstar Games'in Google Stadia ile anlaşması vardı. Sizce Stadia kapanınca Rockstar'ın oyunları GeForce NOW gibi bulut oyun servislerine gelir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

Umarım gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı