Google güncelleme izninizi istiyor

trinitrotoluene

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, süresini bilmediğim aralıklarla yönetici izni isteyip Google güncelleştirme izninizi istiyor yazıyor, onaylı şirket tarzından bir yerde ise Google LLC yazıyor. Malwarebytes ile tarattım, bir şey çıkmadı. Format attığımdan beri böyle, herhangi bir sorun olur mu? Windows 7 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, süresini bilmediğim aralıklarla yönetici izni isteyip Google güncelleştirme izninizi istiyor yazıyor, onaylı şirket tarzından bir yerde ise Google LLC yazıyor. Malwarebytes ile tarattım, bir şey çıkmadı. Format attığımdan beri böyle, herhangi bir sorun olur mu? Windows 7 kullanıyorum.
Hocam sanırım Chrome'den kaynaklanıyor. Malwarebytes'te bir sorun çıkmadıysa büyük ihtimal Trojan değildir. Chrome güncelleme için arkada Google'nin güncelleme programını çalıştırıyor sanırım.
Otomatik Update atıyor olabilir. UHC kapatabilirsiniz. Ek olarak Google Update virüsü diye bir şey var. @Murat5038 hocam çok daha iyi bilir.
Evet oda var.

Sorun olmaz. Google, 2017'den bu yana Google LLC ismini kullanıyor. Yasa dışı bir şirket değil.

Hocam sanırım Chrome'den kaynaklanıyor. Malwarebytes'te bir sorun çıkmadıysa büyük ihtimal Trojan değildir. Chrome güncelleme için arkada Google'nin güncelleme programını çalıştırıyor sanırım.

Evet oda var.

Sağ altta arkada çalışan uygulamalar kısmına girdiğimde Kaspersky, malwarebyte, LightShot gibi uygulamalar görüyorum. Google yok.

Geri
Yukarı