Google güvenlik hatası

kednye3

Centipat
Google Chrome giriyorum ve sağ üstte alt altta 3'lü noktalar var oraya tıklayınca ayarlaradan gizlilik ve güvenlikin üstün de.

Güvenlik kontrolü

Diye bir yer var buraya şimdi denetleye basıyorum ama.

Güncellemeler.
Chrome güncellenmedi. Bir sorun oluştu. Chrome güncelleme sorunlarını ve başarısız güncellemeleri düzeltin.
Böyle bir şey çıkıyor ve yapamıyorum biligisyarım da bir şey olabilir mi?
Arkadaşlarıma sorduğum da böyle bir yer onlar da yokmuş yardım ederseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak cevabınızı için çok teşekkür ederim Google'da bir sürü hesabım var öyle bir hata almamın benim için bir eksiği var mı? Cahilliğimi mağdur görüm.

Estağfurullah cahillikle hiçbir alakası yok. Asıl cahillik öğrenmek için bir çaba göstermeyene denir. Bu arada Chrome silip yüklediniz mi? Sorun geçti mi? Eğer geçmediyse bilgisayarına Opera öneririm.(RAM miktarınız düşük ise Opera GX indirmenizi tavsiye ederim. GX ile RAM ve işlemci kullanımını ayarlayabiliyorsunuz.)

Estağfurullah cahillikle hiçbir alakası yok. Asıl cahillik öğrenmek için bir çaba göstermeyene denir. Bu arada Chrome silip yüklediniz mi? Sorun geçti mi? Eğer geçmediyse bilgisayarına Opera öneririm.(RAM miktarınız düşük ise Opera GX indirmenizi tavsiye ederim. GX ile RAM ve işlemci kullanımını ayarlayabiliyorsunuz.)

Aslın da yukarı da sordum ben Chrome.
Yeniden indirmek istemiyorum çok hesabım var ve gitmesini istemiyorum böyle kalsa bir problem olur mu sizce.

Geri
Yukarı