Google Haritalar yolu uzatıyor

Toran

Hectopat
Herkese selam,
Özellikle son 1-2 aydır başıma gelen bir durum var.
Mesela, gebze-tuzla istikametindeyim. Düz E5 yolundan gidiyorum. Acaba trafik var mı varsa yolu kısaltayım diye navigasyonu açtım ve navigasyon sağa sola yönlendirdi. Herhalde dedim trafik var o yüzden sağa sola yönlendiriyor. Bir baktım 28 dakika verdi evime. Buralar nereler diyerek bildiğim yola geri döndüm. Ve mesafe süresi bir anda 18 dakikaya düştü. Hemde trafikte yoktu!
Bu olaydan sonra sürekli böyle yapmaya başladığını fark ettim. Sürekli yolu uzatıyor. Bunun bir ayarı falan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam,
Özellikle son 1-2 aydır başıma gelen bir durum var.
Mesela, gebze-tuzla istikametindeyim. Düz E5 yolundan gidiyorum. Acaba trafik var mı varsa yolu kısaltayım diye navigasyonu açtım ve navigasyon sağa sola yönlendirdi. Herhalde dedim trafik var o yüzden sağa sola yönlendiriyor. Bir baktım 28 dakika verdi evime. Buralar nereler diyerek bildiğim yola geri döndüm. Ve mesafe süresi bir anda 18 dakikaya düştü. Hemde trafikte yoktu!
Bu olaydan sonra sürekli böyle yapmaya başladığını fark ettim. Sürekli yolu uzatıyor. Bunun bir ayarı falan var mıdır?
Petal haritalar kullanmanızı öneririm.

Petal haritalar kullanmanızı öneririm.

Toprağım daha bu sabah geldim Gölcük'ten :) Bu sefer açmadım trafik var mı diye. Petal için de epey şikayet vardı. Daha tam oturmadı galiba sistemi. Malum Google kadar bütçe ayıramıyorlar. Yandex denedim, beğendim aslında. Ama Google Haritalar'daki bu sorun ayar sorunu mu yoksa sistemsel mi bunu öğrenmeye çalışıyorum.

Toprağım daha bu sabah geldim gölcük'ten :) bu sefer açmadım trafik var mı diye. Petal için de epey şikayet vardı. Daha tam oturmadı galiba sistemi. Malum Google kadar bütçe ayıramıyorlar. Yandex denedim, beğendim aslında. Ama Google Haritalar'daki bu sorun ayar sorunu mu yoksa sistemsel mi bunu öğrenmeye çalışıyorum.

Ooo hemşerim siniz hocam :D gende gölcükte sivritepede yaşıyorum. Petalı uzun zamandır kullanıyorum önerimdir dediğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı