Google hesabı devre dışı bırakıldı

İzmirliYiğido

Centipat
Daha fazla  
Az önce Google hesabı durduk yere devre dışı bırakıldı mesajı geldi. Oturum kapandı giriş yapamıyorum. Bütün şifrelerim kayıtlarım o hesaptaydı. 8 yıldır aynı hesabı kullanıyorum. Dün Google Drive satın almıştım PC üzerinden oradan da kullanıyorum. Neden böyle oldu yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce Google hesabı durduk yere devre dışı bırakıldı mesajı geldi. Oturum kapandı giriş yapamıyorum. Bütün şifrelerim kayıtlarım o hesaptaydı. 8 yıldır aynı hesabı kullanıyorum. Dün Google Drive satın almıştım PC üzerinden oradan da kullanıyorum. Neden böyle oldu yardımcı olur musunuz?
Google desteğe talep açarsan yardımcı olurlar. Google Yardım

İtiraz talebinde bulundum. Bakalım ne olacak. Sebepsiz yere devre dışı bıraktı. Google'a aykırı bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Neden böyle bir şey oldu anlayamadım. İnşallah düzelir. Çok önemli bu hesap benim için.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-21-11-31-45-15.jpg
    Screenshot_2022-11-21-11-31-45-15.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 182
İtiraz talebinde bulundum. Bakalım ne olacak. Sebepsiz yere devre dışı bıraktı. Google'a aykırı bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Neden böyle bir şey oldu anlayamadım. İnşallah düzelir. Çok önemli bu hesap benim için.
Hocam biri hesabınızı çalıp yapılmaması gereken şeyler yapmış olabilir.

Hocam kim çalabilir ki benden başka kimse bilmiyor. Bu hesabı Tv'de ve pc'de ve telefonda kullanıyorum. google böyle bi uyarı verdi ama ben hesabımda istenilmeyecek şeyler yapmadığıma eminim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-21-11-44-58-71.jpg
    Screenshot_2022-11-21-11-44-58-71.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 162
Hocam kim çalabilir ki benden başka kimse bilmiyor. Bu hesabı Tv'de ve pc'de ve telefonda kullanıyorum. google böyle bi uyarı verdi ama ben hesabımda istenilmeyecek şeyler yapmadığıma eminim.
Hocam birisi hesabınızı çalmış galiba.Çalan kişi uygunsuz içerik paylaştığı için kapatılmış olabilir.Mesela youtube'de paylaşılmaması gereken bir video yüklemiştir.Desteğe bu kişinin siz olmadığını.Hesabın çalındığını söyleyin.Durumu açıklayın.

selam, hesabınıza talep yolladınız mı? hesabınız geri açıldı mı? durum güncellemesi alabilir miyim

Geri
Yukarı