Google hesabı durduk yere devre dışı bırakıldı

Bir çok sitede reklam engelleyici veya antivirüs programı kullanmadığınızda bilgisayarınıza virüs indirebiliyor. Böyle bir durum yaşamış ve Google hesabınız kapatılmış olabilir.
alakası bile yok virüs bulaşması ile hesap kapatılsaydı her insanın en az 1 hesabı kapanırdı, siz destekle görüşün direkt buradan çözülmesi çok zor.

alakası bile yok virüs bulaşması ile hesap kapatılsaydı her insanın en az 1 hesabı kapanırdı, siz destekle görüşün direkt buradan çözülmesi çok zor.
Yanlış anlaşılmak istemem ama zaten artık imkansızları zorluyoruz bir gerekçesi var mı diye, zaten olabilir dedim kesin bir şey yok ortada :)

@Dechame hocam, kesin olmasa da yanlışlıkla yaptığınız bir şey olabilir mi? Dediğim gibi 7 yıllık hesabım var ve tek bir sıkıntı yaşamadım. Hatta Fotoğraflar uygulamasına gireyim dedim; maziden kalma fotoğraflarımı buldum. Duruyormuş öyle. Nasıl oldu sizinki bu şekilde?

Bu arada sürekli giriş denemesi yapmayın. Yoksa hesabınız geçici olarak kilitlenebilir. Bunu yapay zeka yapıyor; hesap güvenliği için.

@Dechame hocam, kesin olmasa da yanlışlıkla yaptığınız bir şey olabilir mi? Dediğim gibi 7 yıllık hesabım var ve tek bir sıkıntı yaşamadım. Hatta fotoğraflar uygulamasına gireyim dedim; maziden kalma fotoğraflarımı buldum. Duruyormuş öyle. Nasıl oldu sizinki bu şekilde?

Bu arada sürekli giriş denemesi yapmayın. Yoksa hesabınız geçici olarak kilitlenebilir. Bunu yapay zeka yapıyor; hesap güvenliği için.

Zaten hesabıma giriş yaptım. Google'a ulaşabileceğim herhangi bir mail adresi var mı?

Zaten hesabıma giriş yaptım. Google'a ulaşabileceğim herhangi bir mail adresi var mı?

Buraya girin ve sorun.
Ekran Alıntısı.PNG

Hemen Sor butonuna basın, sorun ve cevap bekleyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı