Google hesabı nasıl kurtarılır?

şahıs

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ryzen 5 1600 Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 DDR4 Asus rx 550 4gb gigabyte b450m -h wd10ezex , suv400s37240g
Meslek
öğrenci
Yaklaşık 3 ay önce bilgisayarıma format attım ve ana Gmail'imin şifresini unuttum. Neredeyse çoğu hesaplarım o Gmail'e bağlıydı. Şimdi sorunum şu: Şifremi unuttum diyorum ardından tek bir seçenek sunuyor oda telefon nu doğrulamam oluyor. Büyük ihtimal 2 adımlı doğrulamayı açmışımdır ki telefonu doğrulayınca kurtarmaya çalışmış olduğum Gmail'e doğrulama kodu gönderiyor. Bu hesabu nasıl kurtarabilirim?

Gmail'i kurtarmak için başka Gmail'e kod isteyeceksin, bu kod herhalde 72 saat sonra geliyor. Benim başıma gelmişti ancak sadece 72 saat değil, bazen kod gelmeyedebiliyor. Bu 72 saat içinde başka bir kod istemeyin ama kurtarma e-postası varsa şanslısınız demektir ama yoksa gelmesi aşırı zor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gmail'i kurtarmak için başka Gmail'e kod isticeksin bu kod herhalde 72 saat sonra geliyor benimbaşıma gelmişti ancak sadece 72 saat değil bazen kod gelmeyedebiliyor bu 72 saat içinde başka bir kod istemeyin ama kurtarma e-postası varsa şanslısınız demektir ama yoksa gelmesi aşırı zor.

Yok hocam kurtarmaya çalıştığım hesaba erişemiyorum bu yüzdende kodu doğrulayamıyorum.

Yok hocam kurtarmaya çalıştığım hesaba erişemiyorum bu yüzdende kodu doğrulayamıyorum.
Hocam, benim Gmail de aynı oldu başka Gmail'e kod göndermek için bayağı uğraşman gerekiyor ama bir bakayım nasıl yapılıyor diye.

Hocam, başka bir cihazda Gmail açık yada açıldı mı?

Tanıdık bir cihaz ve konum kullanın.

Mümkünse:

• Sık oturum açtığınız bir bilgisayar, telefon veya tableti kullanın.
  • Genellikle kullandığınız tarayıcıyı (Chrome veya Safari gibi) kullanın.
  • Ev veya iş gibi genellikle oturum açtığınız bir konumdan oturum açın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, benim Gmail de aynı oldu başka Gmail'e kod göndermek için bayağı uğraşman gerekiyor ama bir bakayım nasıl yapılıyor diye.

Hocam, başka bir cihazda Gmail açık ya da açıldı mı?

Tanıdık bir cihaz ve konum kullanın.

Mümkünse:

• Sık oturum açtığınız bir bilgisayar, telefon veya tableti kullanın.
  • Genellikle kullandığınız tarayıcıyı (Chrome veya Safari gibi) kullanın.
  • Ev veya iş gibi genellikle oturum açtığınız bir konumdan oturum açın.

Hocam her seferinde evimizdeki internettten açıyordum vek urtarmaya çalıştığım yerde ev ve ana Gmail'imi hep Chrome'de kullanıyorum orada açmaya çalıştım zaten bilgisayara format attığım için kurtaramamış olabilir.

Geri
Yukarı