Google hesabı nasıl kurtarılır?

saitamaulti123

Femtopat
Daha fazla  
Google bu hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak yeterli bilgiye sahip olmadığı için şu anda hesabınızı kurtaramazsınız.
Google'ın hizmetlerini kullanmak için yeni bir hesap oluşturmak isterseniz kurtarma telefon numarası veya e-posta adresi ekleyin. Bu bilgilerin her zaman güncel olmasına dikkat edin.

Kurtarmaya çalıştığın Google hesabına önceden kurtarma maili veya telefon numarası eklemiş miydin? Diğer türlü kurtarmak imkansız olmasa bile bir hayli zor gibi.

Google bu hesabın size ait olduğunu kanıtlayacak yeterli bilgiye sahip olmadığı için şu anda hesabınızı kurtaramazsınız.
Google'ın hizmetlerini kullanmak için yeni bir hesap oluşturmak isterseniz kurtarma telefon numarası veya e-posta adresi ekleyin. Bu bilgilerin her zaman güncel olmasına dikkat edin.

Yöntem 1: Hesabı oluşturduğunuz cihazda deneyin. Root vs. varsa rootu kaldırın.
Yöntem 2: Yok.

Google hesaplarina erisimi kaybettigin an karadelige dusuyor. 2013'den beri onlarca main Google hesabimi kaybettim 1 kere bile geri alamadim. Yok ayni cihazdan gir kurtarma telefonunu kabul etmeyiz falan. Ticket bile atamiyorsun. Unut o hesabi hocam.

Kurtarmaya çalıştığın Google hesabına önceden kurtarma maili veya telefon numarası eklemiş miydin? Diğer türlü kurtarmak imkansız olmasa bile bir hayli zor gibi.

Eklemedim eski bir Gmail o zamanlar numaram falan yoktu.

Yöntem 1: Hesabı oluşturduğunuz cihazda deneyin. Root vs. varsa rootu kaldırın.
Yöntem 2: Yok.

Cihaz kırık.

Google hesaplarina erisimi kaybettigin an karadelige dusuyor. 2013'ten beri onlarca main Google hesabimi kaybettim 1 kere bile geri alamadim. Yok ayni cihazdan gir kurtarma telefonunu kabul etmeyiz falan. Ticket bile atamiyorsun. Unut o hesabi hocam.

Anladım.

Geri
Yukarı