Google hesabım çalındı

lkronosI

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce Google hesabım çalındı. Çok bir şey olmaz diye çok uğraşmadım çünkü sadece YouTube'ta rastgele saçma şeylere abone oluyordu(arap kanalları, hiç video olmayan boş kanallar, hristiyanlıkla ilgili kanallar vb.) Ama artık çok sıktı ve endişeleniyorum. Ya kredi kartımdan bir şey çekerse, yaşadığım yeri görebiliyor, telefon numaram, babamın e-postası ve her şey. Lütfen yardım edin. Hala youtube'uma girebiliyorum ama anasayfamda o abone olduğu kanallar yüzünden o kadar saçma şeyler çıkıyoki anlatamam. Google'da kayıtlı cihazlarda bulamadım. Siz bana çözüm önerileri sunun ben onlara yaptım, yapmadım, yapamam vb. derim.

Not: Salak gibi APK uygulamasına e-postamı verdim.

Eğer erişiminiz var ise Oturum açın - Google Hesapları şuraya gidin ve
1611214283271.png

Bilmediğiniz bütün cihazları kaldırın ve şifrenizi değiştirin. Ayrıca Google'dan yardım isteyin.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce Google hesabım çalındı. Çok bir şey olmaz diye çok uğraşmadım çünkü sadece YouTube'ta rastgele saçma şeylere abone oluyordu(arap kanalları, hiç video olmayan boş kanallar, hristiyanlıkla ilgili kanallar vb.) Ama artık çok sıktı ve endişeleniyorum. Ya kredi kartımdan bir şey çekerse, yaşadığım yeri görebiliyor, telefon numaram, babamın e-postası ve her şey. Lütfen yardım edin. Hala youtube'uma girebiliyorum ama anasayfamda o abone olduğu kanallar yüzünden o kadar saçma şeyler çıkıyoki anlatamam. Google'da kayıtlı cihazlarda bulamadım. Siz bana çözüm önerileri sunun ben onlara yaptım, yapmadım, yapamam vb. derim.

Not: Salak gibi APK uygulamasına e-postamı verdim.
Hocam ben de anket sitesine vermiştim. Şifrelerinizi değiştirin, panelden bilmediğiniz cihazlardan hesapları çıkarttırın ve iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirin. Ayrıca Google izinlerinin olduğu tüm sitelerden de çıkın.

1) Bilmediğiniz bütün cihazların erişimini kapatın.
2)Şifreyi değiştirin ama sağlam bir şifre koyun.
3) 2 adımlı doğrulamayı açın.
4) Kaspersky indirip virüs taraması yapın.(Keylooger bulaşmış olabilir.)
Taramayı oturum açılmış bütün cihazlara yapın. Eğer erişiminiz yoksa onları da kaldırın.

Geri
Yukarı