Google hesabım çalındı

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıl önce Google hesabım çalındı. Çok bir şey olmaz diye çok uğraşmadım çünkü sadece YouTube'ta rastgele saçma şeylere abone oluyordu(arap kanalları, hiç video olmayan boş kanallar, hristiyanlıkla ilgili kanallar vb.) Ama artık çok sıktı ve endişeleniyorum. Ya kredi kartımdan bir şey çekerse, yaşadığım yeri görebiliyor, telefon numaram, babamın e-postası ve her şey. Lütfen yardım edin. Hala youtube'uma girebiliyorum ama anasayfamda o abone olduğu kanallar yüzünden o kadar saçma şeyler çıkıyoki anlatamam. Google'da kayıtlı cihazlarda bulamadım. Siz bana çözüm önerileri sunun ben onlara yaptım, yapmadım, yapamam vb. derim.

Not: Salak gibi APK uygulamasına e-postamı verdim.

Arkadaşlar öncelikle ilginiziçin teşekkürler. Şimdi yaptıklarımı söylüyorum: Birçok sitedeki otomatik şifreleri kaldırdım(rocksatar, K12 vb. kaldı)2 adımlı doğrulamayı açtım, ve şifremi değiştirdim

Eğer erişiminiz var ise Oturum açın - Google Hesapları şuraya gidin ve Eki Görüntüle 845666
Bilmediğiniz bütün cihazları kaldırın ve şifrenizi değiştirin. Ayrıca Google'dan yardım isteyin.

Not1: Bende başka cihaz gözükmüyor sadece telefonum ve bu bilgisayar

Not2: Yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin

Not3: İnstagram daki hesaplara giriş yapıldığında konum gösteriyor ya ondan yt de veya google da varmı varsa linklişekilde atar mısınız bulamıyorum çünkü sonra
Arkadaşlar öncelikle ilginiziçin teşekkürler. Şimdi yaptıklarımı söylüyorum: Birçok sitedeki otomatik şifreleri kaldırdım(rocksatar, K12 vb. kaldı)2 adımlı doğrulamayı açtım, ve şifremi değiştirdim.

Not1: Bende başka cihaz gözükmüyor sadece telefonum ve bu bilgisayar.

Not2: Yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin.

Not3: Instagram'daki hesaplara giriş yapıldığında konum gösteriyor ya ondan yt de veya Google da var mı varsa linklişekilde atar mısınız bulamıyorum çünkü sonra.

Arkadaşlar yine abone olmaya devam ediyor işe yaramadı.

Son düzenleme:
Arkadaşlar öncelikle ilginiziçin teşekkürler. Şimdi yaptıklarımı söylüyorum: Birçok sitedeki otomatik şifreleri kaldırdım(rocksatar, K12 vb. kaldı)2 adımlı doğrulamayı açtım, ve şifremi değiştirdim

Not1: Bende başka cihaz gözükmüyor sadece telefonum ve bu bilgisayar

Not2: Yanlış yaptığım bir şey varsa lütfen söyleyin

Not3: İnstagram daki hesaplara giriş yapıldığında konum gösteriyor ya ondan yt de veya google da varmı varsa linklişekilde atar mısınız bulamıyorum çünkü sonra

Arkadaşlar yine abone olmaya devam ediyor işe yaramadı.
Hocam kapa hesabı.

Geri
Yukarı