Google hesabım çalındı

perfectoo

Hectopat
Merhaba biri Google hesabımın şifresini değiştirmiş ve telefon numarasını da değiştirmiş. Hesapta Steam ve YouTube önemli. Ondan başka önemli bir şey yok. Sadece Steam'i alsam bile olur. Acaba Google veya Steam hesabını geri almanın yolu var mıdır? Ya da Google'nin böyle durumlar için destek ekibi veya e posta gönderebileceğim bir Google hesabı.

Steam desteğe yazın onlar yardımcı olacaktır. Google hesabınızı ancak ilk kullandığınız telefon numarası ile belki alabilirsiniz. Bol şans :(

İlk e posta da var. İlk telefonda.
Destek ekibi vardı orayla iletişime geçin bir de Steam hesabınızı kesinlikle alın.

İletişime geçtim. YouTube sorun değil sadece 120 abone 1500 saat izlenmesi var.
Destek ekibi vardı orayla iletişime geçin bir de Steam hesabınızı kesinlikle alın.

Kullanılan ilk e-posta: E***3@g***m
Hesapta kullanılan telefon numarası: *******9246
Merhaba Steam. Biri Google hesabımı çaldı ve Steam hesabımın tüm bilgilerini değiştirmiş. Telefon numaramı değiştirmiş. Şifreyi de değiştirmiş. Gerçekten yardıma ihtiyacım var. Size birkaç bilgi vereyim.
Hesabın e-postası:
Hesabın ilk e-postası:
Hesap ismi: Emreabipro.
Eski şifresi:
Eski telefon numarası:
Dediğim gibi... Hesabına erişimim kalmadı. Tek isteğim Steam'ımı kurtarmak. Bu hırsızlık durumunu çözebileceğinize kalpten inanıyorum.

Böyle dedim. Sizce çözerler mi?
İlk e posta da var. İlk telefonda.

İletişime geçtim. YouTube sorun değil sadece 120 abone 1500 saat izlenmesi var.

Kullanılan ilk e-posta: E***3@g***m
Hesapta kullanılan telefon numarası: *******9246
Merhaba Steam. Biri Google hesabımı çaldı ve Steam hesabımın tüm bilgilerini değiştirmiş. Telefon numaramı değiştirmiş. Şifreyi de değiştirmiş. Gerçekten yardıma ihtiyacım var. Size birkaç bilgi vereyim.
Hesabın e-postası:
Hesabın ilk e-postası:
Hesap ismi: Emreabipro.
Eski şifresi:
Eski telefon numarası:
Dediğim gibi... Hesabına erişimim kalmadı. Tek isteğim Steam'ımı kurtarmak. Bu hırsızlık durumunu çözebileceğinize kalpten inanıyorum.

Böyle dedim. Sizce çözerler mi?

Boş bıraktığım yerleri doldurup yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı