Google hesabım çalındı

p1nex

Yoctopat
Daha fazla  
Bugün Google'dan bir mesaj geldi 'şifreniz değiştirildi' diye. Hemen hesabıma giriş yapmak istedim fakat şifre değiştirilmişti ve kurtarma yöntemlerini de değiştirmişlerdi. Daha sonra YouTube kanalımı kontrol etmek için YouTube'a girdim ve hesabımdan anlık canlı yayın yaptıklarını gördüm. Bir türlü hesabımı geri alamıyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Google'dan bir mesaj geldi 'şifreniz değiştirildi' diye. Hemen hesabıma giriş yapmak istedim fakat şifre değiştirilmişti ve kurtarma yöntemlerini de değiştirmişlerdi. Daha sonra YouTube kanalımı kontrol etmek için YouTube'a girdim ve hesabımdan anlık canlı yayın yaptıklarını gördüm. Bir türlü hesabımı geri alamıyorum. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır?

Benzerini yaşayan ünlüler var YouTube desteğe yazman gerekiyor diye biliyorum.

Bilgisayarınıza gelen sponsor maillerindeki linklerden virüs bulaşmış olabilir. Google desteğe yazın. Geçmiş olsun.

Bir şey indirmişsiniz büyük ihtimalen ve o yüzden çalınmış.
İlk olarak şu adımları izleyin.
1- hesabın eski şifresi veya içinde kayıtlı olan eski kartlar, yaşın ismin soyadın değiştirilmeden önce.
2- bunları yazıp destek yoluyla Google'a gonder.
3- format at.
4- bekliceksin başka yontem yok.

Google'ın pek hızlı sonuç verceğini sanmam.

Bilgisayarınıza gelen sponsor maillerindeki linklerden virüs bulaşmış olabilir. Google desteğe yazın. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Google desteğe yazmanın yolu nedir çünkü sadece formlara yönlendiriyor.

Benzerini yaşayan ünlüler var YouTube desteğe yazman gerekiyor diye biliyorum.

Google ve YouTube'da destek maillerini bulamıyorum. Destek formlarına yönlendiriyor.

Teşekkür ederim. Google desteğe yazmanın yolu nedir çünkü sadece formlara yönlendiriyor.

Google ve YouTube'da destek maillerini bulamıyorum. Destek formlarına yönlendiriyor.

Hesap kurtarma adımları dışında ne yapabilirsin bilmiyorum.
Özel bir mailleride yok sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı