Google hesabıma başka bir yerden girilmiş

Az önce Google hesabıma nereden girilmiş diye baktım. Kullandığım bu bilgisayardan telefonumdan ve tabletimden giriş yapılmış fakat ben tek bir bilgisayar kullanmama rağmen başka bir Windows'dan da girmiş. Fakat tek bir bilgisayar kullanıyorum. Şifremi değiştirdim. Sizce böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şifrenizi değiştirdikten sonra oturumunuzu kapatıp, başka bir internet tarayıcısında açtıysanız farklı bir konumdan girilebilir diye düşünüyorum. Girilen yerleri ekran görüntüsü olarak atabilir misiniz?

29 Mart'ta başka bir Windows'dan giriş yapılmış. Şifremi değiştirdiğim için diğer cihazlarda oturum kapandı. Chrome dışında Mozilla Firefox kullanıyorum ama orada Google hesabımı girmedim. Yardımcı olabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sisteminizde bir güvenlik yazılımı yoksa iyi birini yükleyip tam tarama yapın. Varsa da yapın.

Tarama sonrası bulunanlar varsa temizleyin.

Sonrasında hesaplarınızın şifrelerini değiştirin, iki adımlı doğrulama ve telefon numarası ekleyin hesabınıza. Her sitede kullandığınız şifreniz güçlü ve ayrı olsun.

Öncelikle sisteminizde bir güvenlik yazılımı yoksa iyi birini yükleyip tam tarama yapın. Varsa da yapın.

Tarama sonrası bulunanlar varsa temizleyin.

Sonrasında hesaplarınızın şifrelerini değiştirin, iki adımlı doğrulama ve telefon numarası ekleyin hesabınıza. Her sitede kullandığınız şifreniz güçlü ve ayrı olsun.

Anlayamadığım şekilde şifremi değiştirdikten sonra telefonum ve tabletimde oturum kapandı. Sonrasında şifreyi değiştirmeden önce gözüken Windows oturum kapatılan cihazlarda gösterilmedi anlayamadım. Akil bey bunun nedeni nedir?

Anlayamadığım şekilde şifremi değiştirdikten sonra telefonum ve tabletimde oturum kapandı. Sonrasında şifreyi değiştirmeden önce gözüken Windows oturum kapatılan cihazlarda gösterilmedi, anlayamadım. Akil bey bunun nedeni nedir?
Şifre değiştiği için oturumlar kapanır zaten. Çünkü eski şifren artık yanlış ve eski şifre. Bunu kullanan cihazlardaki şifreyi tekrar girmelisin.

Gösterilmeme nedenini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı